Ben kapanmayan bir script yapmak istiyorum

valla sağdan soldan buldukları exploitleri yazıyolar bilmiyom artık ne yapıyolar. çöplük dememin sebebi açılan konulara bi baktımda yok komutanım yok devrem, yok hacker nası olcam bilmem ne. iq kaybı yaşamak isteyenler girip bakabilir tabi.

Burda yok mu ? sana zıt gitmiyorum yanlış anlama beni. konuyu açan kişinin kendi de ne istediğini bilmiyo. yani konunun çok hacker vari bir şey olduğunu düşünmüyorum. nükleer santrale saldırı yapmicak sonuçta kapanmayan bir kod istediği için bende fikrimi söyledim.

1 Beğeni

Birinci dediğinize gerçekten katılıyorum. Saçma bir rütbe sistemi koymuşlar, kafayı bozmuşlar. İkincisi burda yok ki bulamamışlar. Ayrıca bu forumdaki insanlar kaliteli yazılımcılar. Diğerleri biryerlerden yazıyorlar işte.

1 Beğeni

Bana kalırsa bu tür forumlar yada gruplar, yeni başlayan insanların dağılmayıp Türklük ve milliyetçilik kavramları açısından insanları bir arada tuttuğu için fikirin güzel olduğunu düşünüyorum ama…
neyse reklam yapmayalım :smiley:

1 Beğeni

Yukarıda linkini görünce ne anlattıklarını merak edip girdim. Çocuğun biri bugün instagrama girememiş öğlen sularında. İşte “akış yenilenemedi, hesabıma giriş yapamıyorum, hacklendim mi?” filan tarzı sorular sormuş ve bir ton adam da yok “modeme res at” yok “vpnle giriyorsan ondandır” vs. akıllar vermişler. Bu arkadaşlardan çok sonradan bir tanesi sonunda “instagramda güncelleme var, ondandır” demiş. Bu dünyadan bihaber hacker arkadaşlar gerçekten bir şeyler üretiyorlar, artı değer katıyorlar mı merak etmedim değil.

1 Beğeni

Bence de türkhackteam bayağı kaotik bir ortam. Çünkü orada üst rütbedeki kişiler altlarındakileri çok eziyorlar gördüğüm kadarıyla. Artı oradaki kişilerin çoğu işte “Nasıl hacker olurum?” “Nasıl bir siteyi hacklerim” gibi konular açıyorlar.

1 Beğeni