Bir web sitesi için bot yapımı ve bot yönetimi için panel

Merhabalar anlaştığım yazılımcı ilgili web sitesinde oturum açmakta zorluk yaşadı başka bir problem çözücü kişiyle iletişime geçmem gerekiyor. Bu problemi çözebilir misiniz?

Projenin özeti:

Benim bir websitesi için çoklu hesaplarımı bot olarak kullanıp ve ayrıca hesapların yapacağı işleri yönetebileceğim bir arayüze ihtiyacım var.

Sıkıntı yaşanılan kısım:

Bu bot projesinde eposta ve şifre kullanarak bir websitesinde başarılı bir şekilde oturum açılması gereklidir. Oturum açıldıktan sonra gerekli işlemler bu oturum üzerinden yapılacaktır (tarayıcı emülasyonu işi değildir, selenium vb kütüphaneler kullanılmayacaktır, tercih edilmeyecektir , HTTP requestleri kullanmak ve tarayıcı kullanmamak tercihimdir).

Eğer yardımcı olursanız çok minnettar olurum ayrıca yardımcı olacak kişinin herhangi bir talebi var ise karşılamaya hazırım.

ilgili web sitesi kolayca ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı oluşturulan bir site değildir yani inceleme yapmanız için size bir adet hesap vermem gerekecektir. En azından Çerezleri ve diğer veri çekicilerini incelemeniz için size siteyi paylaşıyorum.

Bot yapımı ve bot yönetimi konusunda tecrübeli arkadaşlar benimle hemen iletişime geçebilir bu sayede detayları ve devamını konuşabiliriz.

Teşekkürler herkese bir fikiri olan herkesi yorumlara bekliyorum.

HTTP kullanmadan nasıl sunucu ile iletişim sağlayacağız?

1 Beğeni

çok pardon HTTP requestleri kulllanmak* ve tarayıcı kullanmamak tercihimdir olacak

ne düşünüyorsunuz ekrem bey inceleyebildiniz mi? merakla bekliyorum …

İncelemedim. Girişi selenium ile yapıp requests gibi bir kütüphane ile de devam edebilirsiniz istiyorsanız. Çerezleri kopyalamak yeterli olur diye tahmin ediyorum.

İşim bot yazmak eğer forumda ücretli birşekilde iş alıp yapmak yasak değilse pm atın hocam referans sunabilirim bolca