Açılıp kapanan seçim kutuları nasıl yapılır?

Merhabalar ,

Soruma cevabı bu platformda bulabileceğime inandığım için üyelik açarak bu konuyu açıyorum.Ekte belirttiğim şeyi nasıl yaptıkları konusunda bilgisi olan var mı?ada

Ben bunun aynısını kendi wordpress siteme koymak istiyorum nasıl bir kod yazmışlardır veya bu şekilde amatör biri bunu hazırlayabilir mi? yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Öncelikle hoşgeldiniz. Konunun Javascript ile alakasını anlayamadım.

Sorunuza gelirsek, yapılan şey basit bir form ile sunucuya istek gönderip gelen cevabı görmek. Amatör birisi demeyelim de, basit bir web uygulaması geliştirmiş birisi buna benzer bir şey yapabilir. Ama hiç böyle şeyler yapmamış birisinin yapması zor.

1 Beğeni

Cevabınız için teşekkür ederim , konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

1 Beğeni

Yok sorun değil. Rica ederim.

Merhaba bu benim ilk postum olacak. Sorunuzu görünce cevap vermek istedim. Eğer bahsettiğiniz şey açılıp kapanan seçim kutuları ise bununla alakalı;

https://www.w3schools.com/howto/howto_js_cascading_dropdown.asp

adresinde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Türkçe kaynak gerekirse yanıt verirseniz yardımcı olmak isterim. İyi günler.

2 Beğeni

Umut Bey ,

Verdiğiniz cevap için sonsuz teşekkürler ,evet aradığım tam olarak bu , hiçbir bilgi sahibi değilim ancak üzerinde oynayarak başarabilirim umarım , desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim.