Dave Kuhlman - A Python Book: Beginning Python, Advanced Python, and Python Exercises

İngilizce yazılmış bu kitap giriş ve orta düzey Pyhon için güzel bir açık kaynak. Teknik İngilizce bilenlere öneririm.
Dave Kuhlman - A Python Book: Beginning Python, Advanced Python, and Python Exercises
Bu arada son zamanki adlandırmalara küçük bir “istihza” Hiç orta seviye bir şeyler yok gibi. Kurslar, kitaplar ya başlangıç ya ileri seviye,ya her ikisi oluyor. Bir forum da " 6 saatik başlangıç ve ileri (…) kursu aldım" diyene bile rastladım ben :slight_smile: Her neyse yeni kuşak hızlı demek ki, bizim gibiler “dinazor” kaldı, video çağında hala kitap okuyanlar…

Ben de sizin tayfadanım; vidyo izlemem. Çünkü çok zaman alıyor. Ama kitap da okumam, o da çok zaman alıyor. Bir konuyu hızlı öğrenmek için kılavuzlar(tutorial) ideal bence. Sonrasında takıldığım yerlerde de başvurulara(reference) bakarım. Orta seviye dediğiniz kısım zaman alıcı, hem yazması hem de okuması. Belki de bu yüzden pek revaçta değiller.

2 Beğeni

Pdf ve google.com reyistir :+1:
Öneri için teşekkürler @programmerc

Sizce Udemy’den Python kursu almak mantıklı mı?

• Evet
  • Hayır

0 oylayanlar