Esosyal - İçerik Üretme,Paylaşma ve Görüntüleme Platformu

Şahsen,daha boş bir proje bile olmadığı için random bir logo tasarladım.Birilerinin alması şimdilik umursamayacağım bir şey.Agah Bilişim güzel logo yapıyor.Kendi logosu ve benim şu anda kullandığım logo onun eseri.Ancak Canva kullanılarak yapıldı :slight_smile:

Eğer CodeDuel’in logosunun alınamayacağını düşünüyorsanız (ki zannetmiyorum) alınabiliyor.Özelden logonuzu attım.

alınmaktan kastım kullanılması yoksa instagram veya discord gibi şirketlerin logosunu da indirebilirsin ama kullanamazsın bu mantıkla

buarada ilerde belki CodeDuel isminde değişikliğe gidilebilir ama şuan bu tam bir karar değil

Kesinlikle haklısınız.Ancak Instagram sosyal medya platformu iken Discord oyuncular için tasarlanmış bir yazılım.

demek istediği telif hakkı aralarında bağlantı kurmadı

2 Beğeni

bunun logo ile alakası ne?
ben iki şirketten ayrı ayrı örnek verdim

1 Beğeni

Bunu anladım zaten.Kullanmayacağımı belirtmek için öyle dedim.

mesela sen gidip instagramın logosunu kullanamazsın hatta bir abimizin bile sırf bir web sitesinde insta geçtiği için sıkıntı çıkmış

oo @Venoox bro burdamıydın :smile: internet yok MEB pcsindeyim discorda giremiyorum

2 Beğeni

Web sitenizdeki logo daha iyi bence.

proje NAsıl gidiyor?

Some Flutter problems yüzünden geliştiril(e)memekte.Uzun zamandır başka bir projeyi kodlamaktayım (buraya yazdım kesin hayata geçmeyecek)

projenizle ilgili biraz daha bilgi verir misiniz?

2020 desem anlaşılır galiba.

Haa! bu proje gibi “geniş çaplı” bir proje değil sanırım

Corona istatistiklerini gösteren uygulama sanırım

Arttır arttır.Onu @dildeolupbiten abimiz çoktaaan yaptı zaten.

1 Beğeni