Exceldeki verileri birleştirme

arkadaşlar bitane excel dosyamda çalışma sayfasının birinde personel adı soyadı ve tc numaraları var. ikinci çalışma sayfasında da personel puantaj cetveli var.
yapmak istediğim puantaj cetveliinin ilgili yerlerine personelin adını ve tc kimlik numarasını yazdırarak alt alta sıralamak
Ads%C4%B1z
puantaj tablosu resimdeki gibidir.

=[kitapadı.xlsx]SayfaAdı!$Hücreadresi yapı bu şekilde kendi excel şablonuna göre deneyebilirsin. Eğer yapamazsan puantaj excel’ine gel, veriyi koyacağın hücreye = koy sonra veriyi alacağın kitapta ilgili hücrenini tamamını seçince excelde formülü getirecektir.

BUNU biliyorum. Benim yapmak istediğim puantaj tablosunu her isim için alt alta yerleştirmek tek dosyada.

Hocam soruyu tam anlayamadım biraz daha açarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

ilgin için teşekkürler.
PUANTAJ TABLOSUNa PERSONEL İSİMLERİNİ VE TC NOLARINI İLGİLİ YERLERE YAZDIRARAK LİSTELEMEK , TEK DOSYADA ALT ALTA SIRALANMASINI TÜM PERSONELİN PUANTAJ LİSTESİNİ GÖRMEK İSTİYORUM

sorunumu anlatabildim mi acaba :slight_smile:

import pandas
df = pandas.read_excel("personel.xlsx")
isim=(df["PERSONEL"])
tc=(df["KİMLİK"])
print(tc,isim, sep="")

bu şekilde isimlleri ve personeli alabiliyorum bu excelde ki puantaj tablosuna sırasıya yazdırıp tek dosyada birleştirmek istiyorum ancak bir türlü başaramadım. :frowning:

konu hala güncel arkadaşlar

örnek excel dosyasını yükleyebilir misiniz? son günlerde excel le baya haşır neşir oldum. Biraz da pratik yapma isteğim var. Siz excel dosyalarını(örenk olacak şekilde) ekleyin ona göe bakalım

ilgin için teşekkürler. dosya bağlantısını lintkte bakabilirsin
https://yadi.sk/i/ncM0JKzKd33mkg