Gelmek isteyen gelebilir

yahu ben pandeminin ortasında üye olmuştum ve o günden beri aktifim bir günde 2 konu açıp aynı gün tam 8 tane konuya da cevap yazmış ve izlemeye almışlığım var hala müdavim olamadım

Müdavim kelimesinin anlamını tam bilmiyorsunuz galiba.

Müdavim ne demek?

1. Bir yere sürekli olarak giden (kimse), gedikli

Her kanepenin önünde ayrı ayrı durarak parkta müdavimleri selamlarlar.

R. N. Güntekin

1. Aralıksız devam eden. Devamlı olarak çalışan. Sürekli yapan (kimse).

İkincisi, böyle davrandığında, açık açık küçümsediği bir dizinin müdavimi hâline gelmekten duyduğu gizli rahatsızlık azalıyordu.

E. Şafak

Bir nevi, ‘Abone’ gibi birşeymiş.

Kaynak: https://www.nedirnedemek.com/m%C3%BCdavim-ne-demek

biliyorum ama siz nasıl kazandınız da ben bir türlü kazanamadım onu merak ediyorum

Açıkçası, çok da bir şey değişmiyor. Yani sıkmayın canınızı. :slight_smile:

ne değişiyor ben hiç müdavim olmadım da bilmiyorum

Artık konuları yeniden kategorize edebilir ve yeniden adlandırabilir, daha güçlü spam bayraklarından yararlanabilir, özel bir salon alanına erişebilir ve ayrıca günde çok daha fazla beğeni alabilirsiniz.

Şurasını bende anlamadım: “… özel bir salon alanına erişebilir …”

Kaynak:

yahu yeniden kategorize edebilirsin diyor hani çok bir değişiklik yoktu

Çok mu lazım, bir başkasının konusunu, yeniden kategorize etmek?

2 Beğeni

hayır lazım değil ama bu gerçekten büyük bir değişiklik. ayrıca ben de çok etkin olarak rol alıyorum yazbelde ama hala olamadım ben neden olamadığımı da merak ediyorum

Belki de bir hataya denk gelmişsinizdir.

@hackaxx sizin güven seviyeniz şu anda 2. seviye.

Eğer kendi istatistiklerinizi Müdavim seviyesinde olan herhangi bir üyenin istatistikleriyle karşılaştırırsanız Müdavim seviyesine nasıl geçebileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Mesela ben, yeni(16 saat önce) Müdavim olmuş biri olarak, Müdavim olmanın minimum gerekliliklerine güzel bir örneğim:

Kategorize etiketine sahip konuyu Python yapabiliyoruz. @dildeolupbiten kadar yetkiye ulaşmamız mümkün değil. Kendisi devredebilir ancak. Ve onun da yapamadıklarını @ismailarilik yapabiliyor.

Olmayınca da bir şey değişmiyor. Ancak eklenti ekleyebilsek güzel olurdu.

1 Beğeni

Yine de en tepede bizim @ discobot var. :smile:

@dildeolupbiten, sizin bu konuda bir fikriniz var mı?

(Tahminimce, bizim forumda böyle bir özellik yoktur.)

1 Beğeni

Özel bir salonumuz yok herhalde. :slight_smile: Forumun özellikleriyle alakalı konuları @ismailarilik arkadaşımıza sormanız lazım.

Bazı yazım hatalarını düzenlemek gerekebilir.

Doğru tabi, ama yine de ‘olmazsa olmaz’ bir ayrıcalık değil bence.