Javascript kodunu Javascript ile işleme

Bu kod javascript te python çalıştırmak için mi?

Hayır kodun dönüştürülmüş hali

şurada sorun çıkarabilir belki

1 Beğeni

Uğraşmam gerek biraz oluşan linki kopyalamam gerek

Bunu anlık olarak yapılmasi gerek dosyaya kodu kaydedilip filitreleme yapmılmış ancak anlık olarak console üzerinden olmalı

Anlamadım şuan programdaki sorun ne?

Program guzel çalışıyor ancak kodu kaydedip filitreleme yapmışsınız kod bir dosyaya kaydedilmeden filitreleme yapılmasi gerek anlik websitesinden
Cünkü link değişken

Anladım. Sizin bir şekilde videoyu oynatıp ondan sonra yukarıda verdiğim javascript kodunu sitede çalıştırmanız gerekiyor ki benimle aynı sonucu alabilesiniz.

Video oynatmayi dedigim gibi buldum hls player bulunuyor online olarak hizmet veriyolar

O zaman geriye bir tek kodu almak mı kalıyor?

Evet
Anlik veri cekilmesi gerek cok uraştım hala uğraşıyorum

Böyle veriler buldum

console da document.documentElement.innerHTML kodunu çalıştırırsanız aradığınız satır da dahil olmak üzere epey bir HTML kodunun buldunuğu bir veri elde edeceksiniz ve o veriden python da yaptığım örneğe göre istediğiniz kısmı elde edebilirsiniz

ayrıca o innerHTML ve innerText te aynı bilgileri saklıyor gibi ve sanırım oradan da file a ulaşılabilir

1 Beğeni

Hala sorunu çözemedim

Sadece anlık mı veri çekemiyorsunuz yoksa hiç mi çekemediniz? Ya da başka bir sorun mu var?

Anlık veri çekemiyorum, dosyanın içinde olan kodlara anlık olarak veri çekmem gerek beceremedim

“Dosyanın içinde olan kodlara anlık olarak veri çekmek” ne oluyor? Bundan bahsettim mi hatırlmamıyorum ama requests gibi bir kütüphane varsa onu kullanıp sayfaya istek atabilirsiniz böylece sayfada yenilenen bir şeyler varsa onlar da gözükecektir. Ayrıca bu linki bir kez çekmek yetmiyor mu? Neden anlık olarak çekiyorsunuz? Tek sefer çektiğim link ile defalarca kez dosyayı indirdim ve hiç hata vermedi.

O link sadece bir film icin diğerleri için farklı olacaktır ve bundan bahsettim anlık olarak çekmesi gere indirilen veri üzerinden değil

Veri çekemiyorum nedeni ambed-blablabla.html dosyasinin isimi sürekli değişiyor filmden filmd tabiki değisen kısım blablabal kısmı içindeki kodlara ulaşamiyorum

Dediğim gibi, belki requests gibi bir kütüphane ile sayfaya istek atarak istediğin sayfanın kodunu anlık olarak atabilirsin. Belli aralıklarla sayfaya istek atarsın. Kullandığın programlama dilini de söylersen örnek bulup atmayı deneyebilirim.

1 Beğeni

Javascript kullanıyorum kodu bulamadım