Kivy popup penceresi

benden erken başlamışsın bende 6-7 ay oldu.

bende facebook kullanmıyorum :sweat_smile:

1 Beğeni

sistenin ismi python türkiye mi???

link atabilirmisin hemen :slight_smile:

Su anda akıllı tahtadan cevaplamaktayım,meb den facebooka giremiyorum,Ama buyurun link bu:

tam grup linki atamadım ama bu post o gruba ait.

tamam bende artık facebook hesabı açım :smiley: bide zaten okular kapanıyor niye gidiyorsun :slight_smile:

Mazur gorun anlayamadım,ama okullar tatil oldugu zaman zaten eve gidilmez mi?

edit: yanimda telefon yok yurtta kalıyorum

yurtta kaldıgını bilmedigim için :slight_smile:

1 Beğeni

facebook ismin neydi ?

Ayni,Cihat Altiparmak yaz cıkar zaten.

1 Beğeni

şu attıgın facebook linkindeki pipenv nedir pip kullanmak iyi degilmi ?

Su yonden iyi degilmis(linux kullanicilari icin), linuxun bir kısmı python kullanır.pip sisteme kurar modulu.sisteme kurdugun bazı kutuıphaneler,bu python scriptlerinin calısma performansını etkileyebilir.pipenv ise modulu sisteme kurmaz,proje dizinine kurar.Bu baglamda da linuxun kendi scriptleri calısma performansından bir sey kaybetmez,pip de kesin performans dusuklugu olur demiyorum ama olmaz da demiyorum.

Ama yabancılar genelde pip ile modul kurar.

Ama eger uluslararası bir yerde proje vb yapacaksan pipenv(hatta virtualenv),link bunu anlatıyor yaklasık olarak.

pek bir sey yok ama buna da bakın isterseniz:

1 Beğeni

cihat galiba facebook hesap açamıycam açdım ama dogrulmada birsürü hata veriyor zaten b yüzen kullanmıyorum kusura bakma :slight_smile:

1 Beğeni

Sıkıntı yok hocam benlik :slight_smile: Siz keyfinize bakın.

1 Beğeni

peki oynadıgın bir oyun varmı ordan eklim :smiley:

aynen eklemek istiyorum :slight_smile: yüklerim onu da nasıl hiç oyun oynamıyorsun ben son günllerde oyunlara çok bagımlılık yapdım çalışısamıyorum senin de mi bu yüzden ?

Ben de sana benziyorum bende bundan 1.5ay önce programlama başın da çalışırdım manyak gibi şimdi bi oyunlara bagımlılık yapdım zor çalılıyorum bırakamadım :slight_smile: artık irademi artırcam ama hiç sanmıyorum :smiley: bakalım nolcak bırakmassam bildiklerimide unutucam bu gidişle.

Tanışmak için Tanışalım kategorisi ya da özel mesajlaşmayı kullanmanız çok daha uygun olur. Buradaki mesajların herkese gittiğini unutmayın.

Buradaki sorun performans değildir. Sistemde kurulu paketlerin sürümü sizin ihtiyacınız olanlarla farklı olabilir. Bu sebeple sistemde bulunan ve size lazım olan sürümlerin çakışmaması adına pipenv kullanmak en iyisidir.

Boyle bir ifade kullandıgımı hatırlıyorum,ama bu benim yanlısımı ortmez.Haklısınız.Gereksiz postlar silinecektir.(Bir sure sonra bu da dahil).Ben zaten amactan cıkmamaya calısıyorum.Ama geldik bi ipragaza,kusurumuz affola.

Yanlışlarımı duzeltme babında sizin emeginize gercekten hayranım.Bilgi icin tesekkurler gercekten.

1 Beğeni

Gönderilerinizi silmenize gerek yok. Bundan sonra dikkatli olmanız yeterli olacaktır.