Kivy Tasarım Eksikliği ?

Arkadaşlar kivy ile böyle tasarımlar yapmak mümkün mü?
kivy hoşuma gidiyor merak sarıyorum ama tasarımları butonlar olsun her şey çok dandik gibi geliyor sanki gelişemicekmiş gibi Günümüzdeki modern tasarımlı animasyonlu uygulamalar gibi uygulamalar yapmak mümkün müdür ? biri aklımdaki çelişkilere çevap verirse sevinirim.

Ben de html ve css ile bir şey yapılamayacağını düşünüyordum. Ama birkaç video izleyince yapılabildiüini anladım. Sadece tecrübe ve konuya hakimiyet yeterli. Android studio ile yapılabilen her şeyin kivy ile de yapolabileceğine inanıyorum. Dediğim gibi tek gereken tecrübe.

Öyle de hocam HTML css kadar gelişmiş bir tasarım dili var mi bilemicem belki yetersizdir bilmiyorum bu konuya net olarak hakim biri de yok sanırsam

Png resimlerini kaynak göstererek yapılıyor.Yani buttona resmi ekliyorsun istedğin şekli koy.Image button.
Ayrıca animasyonda var.istediğin animasyonu verebilirsiniz.Animasyon yapması üstelik kiviyde basit.

Kivy ile güzel kaynak var mıdır kendi sitesi dışında hocam?

Yahya kesenek hocanın kivy kitabı var .
Yahya kesenek kivy yaz internetten kitap çıkar.

Merhaba kivy ile material designi kullanarak güzel programlar elde edebilirsiniz.
Burayı incelerseniz belki aradığınızı bulabilirsiniz.

KivyMD başlığında googlede arama yaparsanız işinize yarayacak örnekler bulabilirsiniz.

Kivymd nasıl kuruluyor?