Kivy'de hata alıyorum

herkese merhaba, şöyle bir sorunum var, kivy’yi import edip, şunları yazarsam en basitinden şöyle bir hata çıkıyor, kendim yazsamda interneten çekip yapıştırıp çalıştırsamda aynı, bir kaynak kodları aktaracağım şimdi, sizde sorunu net olarak göreceksiniz "from kivy.app import App
from kivy.uix.label import Label

class Program(App):
def build(self):
yazi = Label(text = “Merhaba Dünya”)

return yazi

Program().run()"
kaynağıysa ene son vereceğim. şu hatayı alıyorum.
[CRITICAL] [Window ] Unable to find any valuable Window provider. Please enable debug logging (e.g. add -d if running from the command line, or change the log level in the config) and re-run your app to identify potential causes
sdl2 - ImportError: DLL load failed while importing window_sdl2: Belirtilen modül bulunamadı.
File "C:\Users\mitha\AppData\Roaming\Python\Python39\site-packages\kivy\core_init
.py", line 58, in core_select_lib
from kivy.core.window._window_sdl2 import _WindowSDL2Storage
[CRITICAL] [App ] Unable to get a Window, abort.
bu hatayı neden alıyorum?
kaynakça: Kivy Programlamaya Giriş — Python 3 için Türkçe Kılavuz

1 Beğeni

Belgelerin yazarı benim. Baya oldu bakmayalı. Yalnız bu hata ilgili kısımla alakalı değil, Windows üzerinde yapmanız gereken bir takım ayarlarla alakalıydı sanırım tam hatırlamıyorum. Belgeler uzun zamandır güncellenmiyor bu arada yeri gelmişken belirteyim. Bir başkası belgeleri elden geçirip düzenlemeyene kadar bu eski belgeler burada kalmaya devam edecek. Benim ise vaktim yok maalesef.

2 Beğeni

teşekkür ederim, fakat olmuyor, denilen tüm yüklemeleri yapmama rağmen.

Yapacak bir şey yok maalesef. Size ancak bu kadar yardımcı olabilirim. Kolay gelsin.

Sağ olun teşekkür ederim siz elinizden geleni yaptınız

1 Beğeni