Nasil daha modern bi̇r görüntü oluştururum?

Ne gibi mesela? Ben en kolay bunu bulduğum için kullanıyordum ama örnek verebilirmisiniz?

PyQt olabilir.

1 Beğeni

Pyqt5 kullanın tkinter dan daha iyi

1 Beğeni

Gtk da oldukça güzel.

1 Beğeni

https://www.reddit.com/r/learnpython/comments/auq4ln/is_it_actually_possible_to_create_a_rather_good/ buna bir bak

1 Beğeni

buna da bak birde internetten qt designeri araştır

win 8 kadar kötü olamaz

sanki 7 ile10 u çocuğu olmuş gibi :nauseated_face:
bazı kısımlar win 7 den alımış bazı kısımlarda yenilemeye çalışılmış

Bu fotoğraf Windows 8’e mi ait? Benim kullandığım 8 sürümü çok daha güzel ama zor bir tasarıma sahipti.

bu ilk versiyonları yada siz 8.1 kulanıyosunuz

ben 8 1 pro kullanıyorum win 10 a benzerliği var ama çok değil

zaten ana olarak dokunmatik cihazlara tasarlanmış diye hatırlıyorum

ben hayatım boyunca windows 10 kullandım hiç windows 8 filan bilmiyorum bilemiyorum.fakat merak ettim nasıl arayüzü filan güzel mi.donanım desteği nasıl

abim 7 kulandım 8 1 e geçtim 98 kullanmışlığım bile var benim ben güzeller donanım desteği bakımından bi şey diyemem

sen hiç win 10 kullandın mı

hayır … (20karakter)

peki kullanmak ister miydin

neden daha iyisini kullanmayayım

mesela kali linux üzerinden örnek vereyim kali linux ilk sürümü 1.0 kali linuxun sonraki sürümünden daha çok kullanıldı.çünkü kali linux 2.0 sürümü çok az hacker aracı barındırıyordu ve kali linux kullanıcıları da zaten ya benim gibi çömezlerdi yada hackerlardı bunun üzerine kali linux 2016 sürümü çıktı ve o sürüme daha fazla hacker aracı konuldu

En iyisi 7’dir tartışmaya gerek yok :smiley:

Kali linux’un paket yöneticisi ile bu dediklerinizi indirebiliyorsunuz.Doğru bir bilgi değil.Bu arada Kali Linux,desteği sonlandırılmış başka bir Linux dağıtımının devamıdır.

sen ya hayatında windows 10 kullanmamışsın yada windows nedir ne işe yarar diye bir internete yazman gerekiyor :smile: