PyQT5 QT designer ubuntuya nasıl indiririm

Merhaba forumda araştırdım ama bulduğum konudan bir şey çıkaramadım youtube dan araştırdım gene sonuç çıkaramadım stackoverflow gibi sitelerde araştırdım bulamadım sizden yardım istiyorum qt designer ubuntuya nasıl iner :smiley:

Buraya baktın mı? Link

denediğim zaman

N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'umang-ubuntu-indicator-stickynotes-eoan.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'skype-stable.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'sublime-text.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'alexlarsson-ubuntu-flatpak-eoan.list.distUpgrade' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'umang-ubuntu-indicator-stickynotes-eoan.list.distUpgrade' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'sublime-text.list.distUpgrade' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'vscode.list.distUpgrade' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'skype-stable.list.distUpgrade' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'alexlarsson-ubuntu-flatpak-eoan.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
E: dpkg kesintiye uğradı, sorunu düzeltmek için elle 'sudo dpkg --configure -a' komutunu çalıştırın.

alıyorum

dpkg kesintiye uğramış, sorunu düzeltmek için elle sudo dpkg --configure -a komutunu çalıştır.

2 Beğeni