Python Django - Resim yüklerken hata alıyorum

Merhabalar,python da django ile ugrasiyorum ve bir sorunum var.Kullanicilardan resim,video tarzi bir takim dosyalari alip bunlari veri tabanina kaydedip daha sonra kullanicilara servis etmeye calisiyorum.Ve bunu modeller de FileFields ile yapiyorum.Gerekli resim yollaninca kayit yapiliyor.Bundan sonra ekranda gostermek isterken su hatayi donduruyor:

Sorular matching query does not exist

Burada ki Sorular benim modelimin ismi.

Yapilacak yorumlar icin simdiden tesekkurler.

Sakincasi yoksa Model ini atabilir misin?

Musait oldugum an atmaya calisacagim.

SmartSelectImage_2018-12-11-06-38-50

Modelim bu sekilde.

Tam hatayı atabilir misiniz?

SmartSelectImage_2018-12-11-14-10-12

Bu yeterli mi?

Ayrica sunu belirtmeliyim;bu hata ile ugrasirken sunu farkettim eger resim isimleri normal isimler ise(manzara,cadde,smartimage vb) sorun cikmiyor.Fakat isimler karisik sekildeyse(04daa90ca vb)hata aliyorum.

_ sıkıntı yapıyor olabilir. Rastgele degerleri söyle üretebilirsin:

import secrets
secrets.token_hex(12)

Biraz daha detay verebilirmisiniz.Tam olarak rastgele degerleri kodlarin neresinde kullanmam gerektigini anlamadim.

Bununla bir ilgisi olmasa gerek. Bazı özel karakterler sorun çıkarıyor olabilir.

Dosyalari alirken nasil kaydediyorsun? Rastgele degerle mi uretiyorsun. Yoksa django veya herhangi kullandigin middleware mi rastgele deger uretiyor. Asil sorunun gelen rastgele degerler icerisinde kabul edilmeyen karakterler oldugu tahminimce _ karakter kabul edilmiyor. Onlari database ye kayit ettirmeden once replace etmelisin

Kullanicilarin yukledigi resim direkt media isimli bir dosyada tutuluyor.Ve veritabani sadece ismini tutuyor resmin.Daha sonra html kodlarinda src kısmına veri tabanindaki deger donuyor html de ontanimli olarak media icerisinde ayni isimli resime erisiyor.Yani isimlere bizim hicbir mudahalemiz olmuyor.