Python flask mesajlaşma

pythonanywhere bunu destekler mi peki

Heroku üzerinde şöyle bir uygulama var:

Bildiğim kadarıyla heroku da ücretsiz. Orada yayına alabilirsiniz.

iu anda flask öğrenyom ağırdan aldığım için djangoya geçmedm ama ewet herokuda buna yani io ya izin veryo bilyom ama heroku kullanmayı bilmyom

Nodejs expressjs + socketio kullanarak yapmıştım zamanında. Veri tabanı yok. Fotoğraf gönderilebiliyor.
Giriş için kullanıcı adı ve şifreler:
test1 - 1
test2 - 1
test3 - 1
.
.
.
test13 - 1

herokuya nasıl eklenyo ben bilmyom yardm eder msn

etiketleme…

semih …

Herokuya kaydoluyorsun ve bir uygulama oluşturup deploy ediyorsun. Sitede kendi dökümanı var detaylı şekilde anlatıyor.

uygulama deploy etmeyi fln bilmyom link atar msn.

heroku git:remote -a thawing-inlet-61413
``` denen kısma ne yazmalym

etiketleme …

brom yardımına ihtiyacım var ya

Somut bişeyler yapmaya başla takıldığında sorarsın. Kendi dökümanı dışında internette bir çok kaynak var.

elbette öyle deil bi hata alıyorum da senden yardm istyom

https://stackoverflow.com/questions/64774500/heroku-deploying-failed-to-push-some-refs-to-link bak başka yerlere de soryoma ama cewap yok yani değil ki tembellk yapyom videolara da baktm farklı şeyler sölüyo

Site üzerinden uygulamanı oluştur. Bilgisayarına Git’i yükle. proje klasörüne gel.

heroku login
git init
git add .
git commit -am "commit mesaji"
heroku git:remote -a (oluşturduğun uygulama adı)
git push heroku master

bu şekilde deploy edebilirsin.
Fakat deploy etmeden yapman gereken bazı işlemler var. Projende kullandığın modüller için bir requirements.txt dosyası ve bir procfile dosyası oluşturman gerek. Flask için gerekli başka birey var mı bilmiyorum. Daha önce flask kullanmadım. İnternetten araştırabilirsin.

1 Beğeni

procfile dosyası ne için içinde ne olması lazm?

Size, Procfile’ın hangi dizinde olması gerektiği dahil olmak üzere deploy etme işlemini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatmıştım aslında.

hemen bakyom kral oraları unutmuşum ya hatrlyosan geceydi sonra bi şekilde kaymış
sewilion baya uğraşmştn