Python Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

Orta seviye C bilgim var. Orta-İleri seviye HTML5, Orta seviye CSS3, Başlangıç seviye JavaScript bilgim de var. Nesneye Dayalı Programlama mantığına aşinayım, ama iyi değilim. İlgilendiğim alan siber güvenlik. Temel şeyleri çok ayrıntılı anlatmayan(Fonksiyon nedir, değişken nedir vs.) bir kurs lazım bana. Bana Python hakkında video eğitim önerebilir misiniz?

Ayrıca yakında C hakkında daha geniş bilgiye sahip olduğum zaman, C++ ile nesne yönelimli programlamaya ciddi zaman ayıracağım. Ancak insanların burada çatır çatır Python ile uygulama yaptığını görünce bir yandan da bunu öğrenmeye karar verdim. Ki ilgilendiğim alanda da oldukça popüler bir dil. Peki bu dilde C++ ’ daki gibi tam kapsamlı nesne yönelimi var mı? Yani C++ ile nesne yönelimli paradigmayı tam oturtmadan bu dile geçmek doğru bir hareket olur mu? Bir yandan da sabırsızlanıyorum dediğim gibi. Yardımınıza ihtiyacım var. Ne yapmamı önerirsiniz?

Konu günceldir arkadaşlar.

Bu ne demek?​​​​​​​​

Forumda bir sürü bilgili insan gördüm. Sorulara verilen cevaplardan, yapılan projelere… Konumun yorum almadığını görünce, bunun verilecek bir cevap olmadığından değil, gözden kaçmış olabileceğini düşündüğümden böyle bir yorum yaptım.

Hm, anladim. Tam cevaplamak icin okurken altinda bu mesaj belirince once bi sorayim dedim :slight_smile:

1 Beğeni