Python Kodunu Kullanarak Farklı Python Kodunu .EXE Çevirme

Başlık kafa karıştırmış olabilir kusura bakmayın.
Şu an bir RAT(Remote Administration Tool) yazıyorum. Socket işlemleri dahil birçok şeyi hallettim ancak
kullanıcının kendi client’ını oluşturabilmesini sağlayamıyorum hala. Pyinstaller kullanarak os modülü ile yapabiliyorum aslında ama, pyinstaller benim makinemde kurulu olduğu için çalışıyor bu. Başka biri bu yazılımı kurup, kendi sunucu adresi ve port’u için bir client oluşturmak istediğinde bilgisayarında python ve pyinstaller yüklü değilse çalışmayacak, hatta yüklü olsa bile birçok nedenden dolayı hatalar ile karşılaşacak muhtemelen.

Kısacası şu an kendi bilgisayarımda aşağıda verdiğim kodu kullanarak python scriptinden istediğim sunucuya bağlanabilecek bir client build edebiliyorum. Fakat bunu her kullanacının yapabileceği bir hale nasıl getiririm bilmiyorum. Pyinstaller’ı kendi yazılımımın içine gömsem, bununla beraber sanırım python’u da gömmem gerekecek ve gereksiz bir boyut israfı olacak.

Kod:

os.system(f'pyinstaller --noconfirm --onefile --console --name {name} --add-data "sample.json;."  "win32client.py"')

Bu arada eminim yanlış anlaşılmalar olacaktır. Eğer kötü bir amacım olsaydı hazırda bulunan onlarca rat programlarından birini alır kullanırdım ben işin mantığını anlamak istediğim için sıfırdan böyle bir program yazmaya çalışıyorum.

setupu hem python ı hemde kodunuzu alacak hale getirebilirsiniz

Merhaba. Niçin her port ve adres değişimi için yeni bir uygulama oluşturma ihtiyacı hissediyorsunuz anlamadım. Bunu yapsanız bile yeni oluşturulan uygulamayı karşı tarafa ulaştırmanız lazım, onun yerine bağlanılması gereken port ve adres’i karşıya ulaştıramıyor musunuz?

Python zaten gömülüyor.

RAT uygulamalarının olayı bu. Herhangi bir kullanıcı kendine özel bir client oluşturmak istediği zaman client’in bağlanacağı ip ve port’u kendisine yönlendirmesi gerek. Yani ben kendi ip adresimi kullanarak client oluşturabilirim ancak kullanıcı bir client oluşturmak istese onun client’i yine bana bağlanacak.

uygulama dışındaki bir yerden okutabilirsin sunucu bilgilerini bu durumda kullanıcının buildera ihtiyacı kalmaz

1 Beğeni