Python ödevi yardımı

Bu sizin ilk gönderiniz ve kusura bakmayın ama mesajınızda bir merhaba bile yok. Az da olsa bir etkileşime girmenizi beklerdim. Kendinizi tanıtabilirdiniz. Ödevi yapmak için çaba sarf edip etmediğinizden bahsedebilirdiniz.

7 Beğeni

Birisi otomatik kayıt olan ve rastgele ödev sorusu soran bir bot yazmış ve foruma musallat etmiş olabilir mi ? :slight_smile:

Yada öğrencilere ücret karşılığı ödev yaparak (daha doğrusu ödevi foruma yaptırarak) gelir kapısı edinmiş birisi de olabilir :stuck_out_tongue:

Değilse öğrenci dediğin az çok mürekkep yalamış insandır, dediğin gibi hiç olmazsa selam verir, derdini anlatır, neyse zamane gençliği böyle demekki.

2 Beğeni

Kusura bakmayın ama aciliyeti olan bir durum olduğundan dolayı direk attım dün geceden beri uyumuyorum ve bakmadığım araştırmadığım yer kalmadı en az 10 siteye attım. Tekrardan kusura bakmayın .

Kusura bakmayın tanıtmadığım için ama fazla zamanım olmadığından dolayı hızlı hızlı yapmaya çalışıyorum. Ödevi 17.06.2020 saat 17:00 kadar yetiştirmem gerekiyor.

Kesinlikle “Yada öğrencilere ücret karşılığı ödev yaparak (daha doğrusu ödevi foruma yaptırarak) gelir kapısı edinmiş birisi de olabilir” öyle biri değilim eğer ücreti karşılığı yapacak varsa ben vereyim ücretini

Öğrenciyim Kırıkkale üniversitesinde istatistik bölümünde İsmim Tolunay yaşım 24 ve gerçekten çok ama çok acil yardıma ihtiyacım var.

https://python-istihza.yazbel.com/listeler_ve_demetler.html ’ e girip, ödev sorularının cevaplarını bulabilirsin.

Takıldığınız yer neresi? Şuana kadar ne denediniz?

gerek kalmadı teşekkürler yinede süre bitti bie arkadaş bir link attı fakat o da bir işe yaramadı.