Python programını apk yapmak

var mı bildiğim ? dalgamı geçiyon la sabahtır sqlite 3 diyom ya :smiley:

kivy nin sitesinden :smiley:

reis onu araştırdım benim iş yerine kurdum sql server 2008 e bağlanmıyor

ondan dedim senin iş yaş diye :smiley:

neyse bakıcaz artık bir çaresine

bak yapmak istediğin şey aslında çok basit ama sen ne kadar yapabilirsin o ayrı. yapman gereken şu. firebase diye bi platform var. google tarafından hizmet veriyo. 50 bin kullanıcı ya kadar ücretsiz. online bir database. senin şirketteki bilgisayar olayı iptal edeceksin. artık bütün yeni kayıtları firebase e aktaracaksın. ondan sonrası çok kolay.

ola bilir python ile veri çekiliyordur büyük ihtimalle ondan zaten program bitti işte bitek şu veri çekme işi sıkıntı

ben uygulamaları hep öyle yapıyom. firebase e bişeyler atarım. sonra ordaki veriyi sqlite3 e atıp uygulamanın ekranına basarım.

aslında ssh ile bağlanıpta yapılırda becerebilir misin bilmem veya socket programlama biliyosan. port açıp şirket bilgisayarına bağlan. ordan verileri telefona aktar.

okey knk eyw sağolasın

bi deniyim bakalım çalışırsa harika olur

access ten gelen veriyi firabase e ata bilir miyim

access dediğin ne bilmiyom 2008 yılının teknolojisi galiba. çok eski bilmiyom. ama database e erişim olduğu için küçük bir otomasyon kod ile bütün sutunları firebase e kaydedebilirsin.

şu adam firebase python falan bişeyler yapmış detaylı bakmadım da bi izle istersen.

1 Beğeni

eyw reis bir bakıyım çok eskiden kurmuşlar sistemi şuan sıkıntı çekiyorum yaw