Python pyautogui tıklamıyor

kendi kodlarini , kordinat vs karistirmadan denesene yazdiklarimi

for i in range(10):
time.sleep(0.20)
leftClick()
time.sleep(0.20)
rightClick()

nasıl kullanacağım bu kodları. hazır halde atar mısın rica etsem hata veriyor ben yazdığımda

denedim. bu da çalışmadı

1-) yuklu degilse once cmd den

pip install pywin32

2-) bunlari idle ye copy paste

import win32api, win32con
import time

def rightClick():
    win32api.mouse_event(win32con.MOUSEEVENTF_RIGHTDOWN,0,0)
    time.sleep(.1)
    win32api.mouse_event(win32con.MOUSEEVENTF_RIGHTUP,0,0)

def leftClick():
    win32api.mouse_event(win32con.MOUSEEVENTF_LEFTDOWN,0,0)
    time.sleep(.1)
    win32api.mouse_event(win32con.MOUSEEVENTF_LEFTDOWN,0,0)

# imceli konuma gotur
for i in range(20):
    leftClick()
    time.sleep(0.20)

bu da çalışmadı. diğer metin2 serverinda çalışıyor benimkinde çalışmıyor. hile koruması bunu da algılıyor

Bende bir yöntem denemek istiyorum ama oyunda test etmek için oyunu hangi serverdan nasıl indirebilirim?

https://web.aeris2.net bu serverda deneyebilirsiniz dediğim anticheatı kullanıyor

Macro mouse ile oyunda istediğim yere tıklatıp istediğimi yaptırabiliyorum ama python koduna bağlamayı başaramadım. Ve sürekli olarak tıklama yapınca oyundan da atıyor.

bunu makrolu olmayan mouselarda bile çalışacak şekilde python koduna uyarlayabilir miyiz. araştırma yaptığımda mousenin macrosunu driver olarak kullanabiliyormuşuz, Logitech mouse a ihtiyaç yok, sadece programı indiremen yeter mesela. örnek GitHub - ekknod/logitech-cve: 10/11/2020

Son durum nedir? Ben de bir süredir bu konu üzerine uğraşıyorum benim oynadığım serverda da pyautogui çalışmıyor iöleç hareket dahi etmiyor.

pygetwindow kodun başına ekleyip oyun penceresine odaklandırın ardından oyun istemcisini ve kodu çalıştırdığınız terminali yönetici olarak çalıştırdığınızda sorun çözülüyor