Python segment oluşturma

Merhabalar , Benim python üzerinde geliştirilmiş bir süredirde canlıda olan bir uygulamam var . (backend kısmı python uygulama react native) Kullanıcıları uygulama içerisinde inapp gösterimi yapmak istiyorum . Fakat Şöyle bir sorun var .
inapp çıkaralıcak kullanıcılar segmente göre seçiliyor. inapp oluşturuldugunda segmenti oluşturup direk sql olarak alabiliyorum sorunum yok onun için sql builde fonksiyonu geliştirdim. her gece fonksiyon çalışıp segment’e uyan kullanıcıları redise yazıyor fakat yeni gelen kullanıcılar o akşama kadar segmente dahil olamıyor. Bende bu durumdan kurtulmak istiyorum her defasında sql sorgusunu çagıramıyıcagım için acaba farklı bir fikri olan var mı merak ediyorum. Ben başka bir fikir bulamadım.

Teşekkürler

Hepsini çekmek yerine sadece güncel olanları çekseniz olmaz mı? Böylece hem büyük bir veri almanız gerekmez hem de her zaman güncel kalmış olursunuz.

inapp nedir?
segment nedir? - kullanicilari gruplayan bir identifier (string) oldugunu varsayiyorum.
SQL sorgusunu niye “gelistirmek” gerekti? Nasil bir sorgu? Neden her defasinda cagrilamiyor?
Defadan kasit nedir? Kullanici basina dakikada bir? Segment basina saatte bir?