Pythonda selenium ile instagram takipci listesi hata alıyorum instagrama giriş sağlıyor fakat girdikten sonra kapanıyor takipçi listesini açmıyor nerede hata yapıyorum herhangi bir hata da vermiyor

from instagramUserInfo import username,password

from selenium import webdriver

from selenium.webdriver.common.keys import Keys

import time

class Instagram:

def __init__(self,username,password):

self.browser = webdriver.Chrome()

self.username=username

self.password=password

def signIn(self):

self.browser.get("https://www.instagram.com/")

time.sleep(3)

usernameInput = self.browser.find_element('xpath',"//*[@id='loginForm']/div/div[1]/div/label/input")

passwordInput = self.browser.find_element('xpath',"//*[@id='loginForm']/div/div[2]/div/label/input")

usernameInput.send_keys(self.username)

passwordInput.send_keys(self.password)

passwordInput.send_keys(Keys.ENTER)

time.sleep(5)

def getFollowers(self):

self.browser.get(f"https://www.instagram.com/{self.username}")

time.sleep(2)

self.browser.find_element('xpath',"//*[@id='mount_0_0_87']/div/div/div[2]/div/div/div/div[1]/div[1]/div[2]/div[2]/section/main/div/ul/li[2]/a/span/span/span").click()

time.sleep(3)

followers = self.browser.find_element_by_css_selector("//div[role=dialog] ul").find_elements_by_css_selector("li")

for username in followers:

link = username.find_element_by_css_selector("a").get_attribute("href")

print(link)

instgrm = Instagram(username,password)

instgrm.signIn()

instgrm.getFollowers()

elinizdeki userları kontrol edeceğiniz bir script yazmaya çalışıyorsanız selenium ve python ile yazılmaz çok düz mantık gitmişsiniz instagram mobil api/cookie ve mobil proxy ile ilerlemeniz gerekiyor kodunuzu incelemedim gerekte yok çalışsa bile 2. güne elinizdeki tüm userları patlatır koyar kenara

hazır yazılmış scriptim var fakat yeni mobil apileri çekemedim eğer 2022-2023 artık hangisini kullanıyor güncel bilgim yok apileri bulursanız iletişim geçin script hazırda var ana sağlayıcı scripti