Selenium 4.1.1 ile default profile oluşturarak login bilgisini saklamak

Merhaba,

Ben her ne kadar options, services, binary kısımlarını kurcalasam da default profile oluşturup bir defa login bilgimi girdiğim siteye bir daha giriş yapabilmeyi başaramadım. Whatsapp’a ve mesajlara girip gelen mesajları okumak için qr kodu bilgilerinin saklanabilmesi lazım, veya iki adımlı loginlerde e mail ve telefona gelen mesajı görebilmem lazım. Bunu başarabilmiş birileri var mıdır acaba?

İyi çalışmalar

Selenium test icin tasarlanmis oldugu icin boyle bir destegi yok. Eskiden calisan yontemler deprecate edilmis durumda.

Firefox ve geckodriver’i elle baslatinca oluyor ama.

Hmm teşekkür ederim. Selenium dışında bir kütüphane bulamadım, web ve bilgisayar otomasyon (bot) için önereceğiniz kütüphaneler var mıdır?

selenium bence çok gerekli birşey değil, web sitelerini test ediyorsan neden python içinde js kodu yazmaya çalışasın zaten js için böyle bir kütüphane var puppeteer - npm puppeteer çok iyidir bence selenium dan da iyidir.

Website test etmiyorum hocam, teknik temel analiz ve arbitraj botu yazıyorum borsalar için

Bot yazacaksan da en iyisi bu, bende oyunlara bot yazıyorum. Tarayıcıyı her şekilde kontrol edebilirsin

Oyun botunu neyle yazıyosun hocam

pupeteer ile nodejs javascirpt