Selenium python recaptcha geçme

Bir siteden veri çekeceğim fakat bu sitede veriler sadece giriş yapanlara gözüküyor. Giriş yaparken ise bot doğrulaması istiyor. Bu doğrulamayı nasıl yaparım? Benim aklıma şöyle bi yol geldiydi Ben robot değilime bastıktan sonra sesle doğrulamayı seçip ses kaydı alıp sonra bunu sesi metne çeviren apilerden birine verip metni girmekti fakat ne xpath ile nede id,class vb şeylerle ben robot değilim kutusuna ulaşamıyorum.

capmonster yada 2captcha gibi siteleri kullanabilirsiniz hocam 1000 captcha solv 1-2$ gibi cok uygun fiyata veriyorlardı en son şuan durum nedir bilmiyorum hem çok stabil hemde uğraştırmıyor

İnternette araştırken gördüm onları da fiyatı halen öyle uygun ama bedava yapabilir miyim diye uğraşıyorum bulamazsam alacağım mecbur.

class değerleri v.b yi o sitedeki recaptcha’nın bir tokeni gibi bir şeyi oluyor onun üzerinden request ile ilerleniyordu galiba yanlışda biliyor olabilirim capmonster yada 2captcha’nın sitesinde örnek python kodu olması lazım onlar nasıl yapıyor bakabilirsiniz hocam yani nasıl ulaşıyorlar robot değilim containerına koddan belki çözebilirsiniz

capmonsterın sitesinde bir şey bulamadım 2captchada ise kendi kütüphaneleriyle nasıl yapılacağını anlatıyor.

Daha önce pek veri çekme işlemi yapmadım o yüzden pek bilmiyorum

Böyle bir şey var bu mu buysa bunun üzerinden nasıl giderim. capmonster da en az 1666 captcha satın alabiliyoruz ötekinde ise 1000 halbuki ben sadece 50-100 kere kullanırım hepsini kullanacak olsam çoktan satın alırdım da hepsini kullanmayacağım için kendim nasıl yapabilirim diye bakıyorum.

aynen bu token olması lazım , free 1-2 kütüphane vardı vallaha da ismi aklıma gelmedi bir ara faucet sitelerindeki görevler için araştırıyordum eski arşivlerden bulursam buraya yazayım hocam

1 Beğeni

hocam sizin için sorun yoksa siteyi paylaşabilir misiniz? bir göz atmak istiyorum.

Buyrun site.

https://forum.yazbel.com/t/web-scraping-nasil-yapilir-incelikleri-nelerdir/
reklam yapıyormuşum gibi olacak fakat gerçekten işinize yarayacağını düşündüğüm bir link. başka sorunuz olursa mesajla da iletişime geçebilirsiniz.