Windows 10 Kivy Kurma Hatası

O kısımda dediğiniz şeyleri yapmaya çalıştım anladığım kadarıyla.ancak depends.exe diye bir şey yok depends.py vardı onu da ekledim ama sonradan farkettim ki bu virtual environment in kendi depends.py si pc de yok yoksa onu ayarladığım halde gene de pc m de de virtual enivironment imde de çalışmadı.Pc de çalışmamasına artık şaşırmıyorum ancak virutal environment de çalışmamasının sebebi eğer başka bir sorun depilse bence yanlış run lamaya çalışmam .eğer mümkünse ilk çözüme cevap verin ama virutal environment de run işlemini yapsam da sorun olmaz yani 2 yi de çözebilirsiniz

Problem orada başlıyor. Bilgim bu kadarla sınırlı. Araştırmam lazım ama vaktim yok.

1 Beğeni

Arkadaşlar uzun bir süreden sonra tekrar merhaba. Şöyle bir duyum aldım doğruluğu hakkında bir fikrim yok ancak doğru ise söylerseniz sevinirim.Sanırım pycharm kurunca kendisi ayrı şekilde olduğu için kivy orda çalışabilirmiş pycharm benim pc de çok ağır çalışıyor ancak öyle ise mecbur kullnaıcağım bilgisi olan bir arkadaş aydınlatabilirse sevinirim…Teşekkürler :slight_smile:

evet arkadaşlar pycharm ile deneyince çalıştı sorunu çözemeyen arkadaşlar böyle yapabilirler …

1 Beğeni