Yazdığım fonksiyonlar hız testini geçemiyor

O benim çözümüm değil benim çözümler testi geçememişti daha sonra diğer arkadaşın çözümü testi geçince en popüler çözümler açılıyor onlardan bir kaçını inceleyip test ettim.Sizin mantığınızı çözüm olarak işaretlediğime benzetim.
Eğer incelemek isterseniz benim çözümlerimde yukarıda sizin dediğiniz mantıkla bir alakası olmadığını kesin söyleyebilirim

Hmm, sorular Euler Project gibi bir siteden gelip cevaplar da oraya gidiyor sanirim.

Kaynak belirtmeyince alintilari takip etmek zor oluyor. Ben direk yazan insandan geldigin varsayiyorum mesela.

Bazen sorular alıntı oluyor bazen alıntıları kendimce yeniden uyarlıyorum.Kendi çözümlerimi yapsamda sizin çözümlerinizi ve yaklaşım tarzını merak ettiğim için burada paylaşıyorum .Bazen de çözemeyince(bunu belirtiyorum) yardım amaçlı soruyorum .Bazı sorular ise orijinal bana ait oluyor değişiyor yani :slight_smile:
Alıntı yapılan kaynağın size belirtilmesinde bir fayda varsa veya belirtilmesi daha uygunsa belirteyim

Hic bir zarari olmadigina gore her zaman yapmak lazim. Surada baskasina sormam gereken soruyu size sorarken kaybettigim 30 saniyeye bile degmez :slight_smile: