Yüksek işlemci hızlı laptoplar tasarlayan bir firma ya da overlcloking işini parayla yapan biyer

Yani bu işi parasıyla yapan birileri var mı ya? overclockking için yollar arıyorum.

Hiç umut yok mu acaba?

abi bilgisayarı alırken testlerde sorgulasaydın veya şuan bilgisayarının sahip olduğu bileşenleri araştırarak kendin yapabilirsin

ya ben şunu merak ediyorum, acaba istediğimiz hz de bir işlemcili laptop üreten bir firma var mı, ya da bu overlclocking işini parayla yapan bir firma var mı? Daha bir şey almadım. Hala araştırıyorum. İş istasyonu olarak geçiyor da, onlar da benim istediğim hz de değil.

abi senin dediğin şey neredeyse çok zor ha ben parayı basarım diyorsan Monster MSI gibi firmalara özel laptop yaptırabilir misin onu da bilmiyorum ama overclocking işini parayla yapan bir sürü firma var

ama çok büyük ihtimalle artık yapan kalmamıştır çünkü çok riskli hani adam yapsa diyelim ki bilgisayarın zarar görse sana ne haber anlatacak bence siz yapmalısınız abi

Hertz konusu daha önce konuşulmuştu. En son hedefiniz çok yüksekti. Şu anda hedefiniz kaç Hz acaba?

ya o farklı, orada overclocking işleminin nasıl yapıldığını daha çok merak ettiğim için açtım konuyu. Burada bizzat bunu yapabilecek birileri var mı parayla, onu soruyorum. Hedefim bu sefer fazla yüksekte değil. Ama iki konu farklı sevgili Ekrem.

Ben şuan onu yapmakla uğraşamam. Ama elbette ben yapmalıyım ve uğraşacağım da.

Sadece parayla yapan bir yer var mı, onu merak ediyorum.

1 Beğeni