Android Studio .jks dosyasını yanlışlıkla sildim

Herkese merhaba iyi forumlar.

Arkadaşlar bugün bir google console hesabı açıp ilk defa oluşturduğum bir uygulamayı yayınlayacaktım.
Güzelce paramı ödedim hesabı açtım uygulamamı imzaladım ve sıra yüklemeye geldi.Yüklerken ilk olarak com.example hatası verdi.Bu paket isimleri anonim olduğu için kabul etmiyorlar farklı bir paket ismiyle değiştirip tekrar yükleyin dediler.Tabi ben bu işlerde yeni olduğum için , sen kalk paket isimlerini değiştirdikten sonra yeniden imzala eski imza dosyasınıda sil.
Sonra ne yaptıysam yenisini yükleyemedim uygulamanın.Google sen bunu yükledin kardeşim aynı imzayla yüklemen gerekiyo diye diretiyo.Bugün kendilerine mail attım.Basit bir hata yaptığımı paket ismini değiştirirken jks dosyasını sildiğimi felan anlattım.

Şimdi sormak istediğim daha önce böyle bir olayla karşılaşan oldu mu ? Varsa çözümü nedir ?

Uygulamayı yeni proje açıp kopyala yapıştır yöntemiyle tekrar açıp tekrar imzaladım ama google console önceki projenin açıklama kısımları aynı olduğu için kabul etmiyor.Bugün baya uğraştırdı.Çözüm bulabilenler fikri olanlar yardım ederlerse sevinirim.Teşekkürler.