Android'de dahili depolamaya erişmek

Merhabalar, flutter da bir uygulama geliştiriyorum şuanda. Uygulamanın bir kısmında kullanıcı beğendiği ses dosyalarını cihazına kaydedebiliyor. Bu kısmı yazdım normalde dosya yazma ve okuma permission ı alıyorum ve “/storage/emulated/0/klasörismi” altında depoluyorum. Normalde modüller aracılığıyla android altından data ya da yazılabiliyor ancak ben kullanıcı istediği zaman dosya yöneticisine girip paylaşabilsin veya ne yapmak istiyorsa yapabilisin diye direk burada depolamayı tercih ettim. Her neyse benim telefonumda sıkıntısız çalıştı (Android 9) ancak sonradan farkettim ki android 11 ve üstünde çalışmıyor. Sebebi bunun engellenmiş olmasıymış bkz . Sonra aklıma dosya yöneticisi gibi uygulamaların nasıl çalıştığı geldi ve gördüm ki bütün dosyalara erişmek için permission larla çekilebiliyormuş. Fakat bununda sorunu play store un buna engel olması. Attığım linkte mediastore dan bahsediyor ancak tam olarak anlayamadım bunu da mediastore a flutter aracılığıyla nasıl veri yazabilirim(sanırım android/data/<paket-ismine de yazmam yeterli oluyor olabilir)? Bu şekilde mi yapmalıyım yani ve mediastore dan ses dosyası veya video çekerken ne yapmam lazım onu da tam olarak anlayamadım. İşin sıkıntılı kısmı eğer media store a bir şey kaydederken data altında yazacaksam kullanıcı gene buna erişemiyor ve en baştaki sıkıntıya geri dönüyoruz yani işime yaramaz bu durumda Media store da(olaya tam hakim değilim hatam olabilir).Bu arada neden anlamadım android/data/paketismi altında dosya oluşturunca gözükmüyor en azından onu göstermenin yolu varsa o da bi nebze olsun rahatlatır kullanıcıyı oraya yönlendirebilirim. Neyse çok uzatmayayım umarım anlatabilmişimdir gece gece kafamı çok kurcalayınca telefondan yazdım yazıyı o yüzden biraz düzensiz oldu kusura bakmayın.