Bu sitedeki gifleri resim haline getirmek

Arkadaşlar ben bu sitedeki spriteleri kaliteli bir şekilde istiyorum nasıl yaparım (Ateşli olanları)

Paylaştığınız bağlantıda gösterilen gifin yüksekliği 800 piksel, genişliği ise 532 piksel. Bu resmi küçültürseniz, gif daha kaliteli bir görüntü sunar. Ancak bu gif muhtemelen bir program yardımıyla oluşturulmuş, ancak o program gibi bir programı kullanarak yüksekliği 800 piksel, genişliği ise 532 piksel olan veya daha farklı piksel boyutlarında kaliteli gifler oluşturabilirsiniz diye düşünüyorum.

Paylaştığınız sitede şöyle bir yazı var:

Davit Masia, creator of Pixatool (previously), made another app for pixel artists with Manuel Jesus Bolanos Gomez—this time with the focus on movement. Pixel FX generates particle effects such as clouds, smoke, fire and fog.

Burada da zaten Pixatool’un yaratıcısı Davit Masia’nın Manuel Jesus Bolanos Gomez ile birlikte piksel sanatçıları için Pixel FX isminde başka bir uygulama tasarladıklarından bahsediliyor.

Pixatool’un sitesini ziyaret edince programın 14.95 $ olduğu bilgisine ulaşıyorsunuz.

You can use PixaTool to get 8bit / Pixel style images / sprites or videos, optimize your PixelArt or game assets just adding some cool effects. Works as a PixelArt converter or PixelArt conversion tool. To keep updated: @DavitMasia

Pixel FX programı için de bir site yapılmış, bu programın ücreti de 14.95 $. Sitede ayrıca bir dokümantasyon mevcut. O dokümantasyonu iyice inceledikten sonra, kendi gif dosyalarınızı kendiniz yapabilir hale gelebilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Ben aslında pek pixel art konusunda iyi değilim
Bu yüzden o resimleri alıp kendi oyununda kullanmak istedim

Sayfa zaten bu sprite’lari yapan programi tanitiyor? Pixel FX??!

Edit: Pardon, @dildeolupbiten’in ilk paragrafinin sonrasini yeni okudum. Ayni seyi soylemis.

Resmi almanız çok zor değil, ama sadece bu resmi kullanarak hem boyutu hem de görüntü kalitesini arttırabileceğinizi sanmıyorum.

Pixel art için burada bazı ücretsiz çizimler bulabilirsiniz:

1 Beğeni