C# için türkçe kaynak

Merhaba;
Ben C# öğrenmek istiyorum. Bunun için iyi bir türkçe kaynağa ihtiyacım var. Zaten python biliyorum. Yani kavramlara aşinayım. Resmi kılavuzunun türkçe çevirisi de olabilir. İyi bir türkçe kaynak bilenler paylaşabilirlerse sevinirim.
(Youtube videosu olmasın lütfen. Pdf olsun yani)
Teşekkürler.

Google > C# Türkçe Pdf
İstemediğin kadar kaynak çıkacak karşına.

Bunu yaptım zaten. O kaynakların yarısı ya güvenilir değil, ya da anlatımı iyi değil. Benim bu konuyu açmamdaki amaç güvenilir kaynakları süzmek. Forumumuzda C# bilen bir sürü kişi var. Herkes bildiği güvenilir kaynakları paylaşsa hem istemediğim kadar kaynak olur, hem de C# öğrenmek isteyeneler bundan yararlanabilir

Google da baktınız mı?

1 Beğeni

Hımm. Ben gönderilere bakmamıştım. Bunlar yeter de artar. :slight_smile: Teşekkür ederim. Bundan sonra konu açmadan önce gönderilere bakacağım.

Bir sorum daha olacak. Python’da 2.x ve 3.x sürümleri olduğu gibi C#'ta da böyle farklı sürümler var mı? Köklü değişiklikler yapılan farklı sürümler yani.

Olsa kaynaklarda belirtirlerdi. Burdan yola çıkarak olmadığını söyleyabiliriz.

Google’da yer alan dökümanları beğenmediyseniz udemy tarzı Türkçe anlatım yapan iyi puan almış kursları önerebilirim.

Kaynak beğenmemek yanlış bence. Eski olmasın sadece, yazılan kodları tekrar kendin yazarak ve basit projeler yaparak rahatlıkla öğrenirsin :wink: