Custom Tkinter Combobox a Scrollbar nasıl ekleyebilirim?

Arkadaşlar merhaba Custom Tkinter ile programıma arayüz tasarlıyorum oluşturduğum combobox ta fazla değer olduğu için liste açılınca tüm ekranı kaplıyor.
Buna scrollbar eklemek istiyorum araştırdım denedim fakat olmadı normal tkinter a ekleyebiliyorum custom tkinter a ekleyemedim bir türlü yardımcı olabilir misiniz?

gun = customtkinter.CTkComboBox(pencere,width=60,values=["1","2","3","4","5",
                                                           "6","7","8","9","10",
                                                           "11","12","13","14","15",
                                                           "16","17","18","19","20",
                                                           "21","22","23","24","25",
                                                           "26","27","28","29","30","31"])

gun.place(x=5, y=110)

Merhaba.

CTkCombobox'ın dropdown_menu isimli tk.Menu widgeti ile oluşturulmuş bir niteliği var. Yükseklik ayarlarını dropdown_menu niteliğini kullanarak yapabilmeniz gerekiyordu. Ancak tk.Menu'nün height isimli bir argümanı olmadığı için, CtkCombobox'ın değer listesi uzadıkça, doğal olarak düşey boyutta bir genişleme gerçekleşiyor.

Zaten bu konuyla alakalı bazı kullanıcılar da benzer sorunlarla karşılaşmışlar.

Anladım.
Çözümü yok yani böyle kullanmaya devam edeceğiz :frowning:
Teşekkürler.