Discord.py class objesi oluştururken bir hata

Merhabalar,ben bir discord botu yapıyorum.Geçen yeni bir özellik eklerken bir hata aldım.Bu özellikteki amacım küfürle mücadele.Bunu yaparkende sınıfları kullandım ama discord.ext.commands.errors.CommandInvokeError: Command raised an exception: AttributeError: ‘str’ object has no attribute ‘kufur_sayisi’ isimli bir hata aldım.Nesne tabanlı programlamada çok iyi değilim anlaşılan.Kodun bir kısmı şu:

import discord
from discord.ext import commands  

intents = discord.Intents(messages=True, guilds=True, reactions=True, members=True, presences=True,guild_messages = True)

client = commands.Bot(command_prefix="!dc ", intents=intents)

game = utilty_functions()  

class kufur_kontrol:

def __init__(self,kufur_sayisi = 0):
        self.kufur_sayisi = kufur_sayisi

def __del__(self):
        print("Bir kullanici serverdan eksildi.")

@client.event  
async def on_ready():  
    print("I am ready!")
@client.event
async def on_message(message):  

if message.author == client.user:  
        await client.process_commands(message)

else:
        with open("Badwords.txt", "r", encoding="utf-8") as f:
            word = f.read()
            badwords = word.split(",")
            msg = message.content
            for x in badwords:
                if x in msg:
                    await message.delete()
                    await message.channel.send("Lütfen bu kötü ifadeyi kullanmayınız")

message.author.name.kufur_sayisi += 1  #kufur_kontrol sınıfındaki örnek özelliğini arttırdık.

await client.process_commands(
                message) 
@client.event
async def on_member_join(member):   
    channel = discord.utils.get(member.guild.text_channels, name="hosgeldiniz")
    await channel.send(f"{member.name} isimli kullanıcı aramıza katıldı.")

kullanici_objesi = member.name
    kullanici_objesi = kufur_kontrol()  #Bu kodla sınıfımıza örnekleme yapıyoruz.

#Aşağıdaki kodla da amacım yaptıklarımı test etmek.Ama dediğim gibi yukarıdaki hatayı alıyorum.'str' object has no attribute 'kufur_sayisi'.

@client.command()
async def test(ctx):
    await ctx.send(ctx.author.name.kufur_sayisi)

Bu hatayı nasıl çözebilirim.Yardımcı olabilir misiniz?Teşşekkürler(Bu arada kufur_sayisi belli bir sayiya gelince kullanıcı sunucudan banlanıcak)

Küfür edecek olan nokta koyar bişey yapar gene eder. Küfür edeni banlamak kod yazmaktan daha basit çözüm. Herzaman kestirmeden gitmek iyidir ama yazcaksan yaz tabi.

Bir yerde string olan bir seyin kufur_sayisi’na erismeye calismissin: "hede".kufur_sayisi gibi.

Hatanin detaylarini yazmadigin icin nerede ciktigini bilmiyoruz ama kodu paylastigin icin senin icin baktim,

message.author.name.kufur_sayisi += 1  #kufur_kontrol sınıfındaki örnek özelliğini arttırdık.

satirinda oldugunu tahmin ediyorum. message.author.name muhtemelen bir string ve mesajin yazanin ismini temsil ediyor, "aib" gibi. kufur_kontrol sinifi goremiyorum; gelen parametrenin Message olmasi lazim.

@aib Anladım çok teşşekkürler.