Django Rest Framework (Python ile API) Eğitim Seti

Neden?
Api sayesinde uygulamalarımız başka uygulamalar içerisinde de kullanılabilir. Api çıkartarak django template kısmından tamamen uzaklaşıp artık React, Vue, Angular vb. kullanarak single page applicationlar yapabiliriz. Mobil uygulama yazarken tekrardan backend ile uğraşmamız gerekmez. Direkt olarak apiye isteklerde bulunarak. İşlemlerinizi yapabilirsiniz.

Peki ne var bu kursun içerisinde?

Kursun içerisinde aşağı yukarı yapmak istediğiniz çoğu şeyin cevabını bulabilirsiniz. Aklıma gelen ilk ifadeler Mixinler, Generic Viewlar, Throttling, ApıView, Method Field vb şeyleri bulabilirsiniz. Daha detaylı bakmak için udemy linkine tıklayarak oradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Yabancı kaynaklar kadar yararlı mı?

Deneyin ve görün 30 gün içinde para iadesi Udemy üzerinden zaten sağlanabiliyor. Şunu belirtmek isterim ki zaten elimden geldiğince yabancı video ve orjinal dökümantasyonlar üzerinden ilerledim. Elimden geldiğince her şeyi göstermeye çalıştım.

Eklenecek ders var mı?

Kurs için çok büyük hayallerim var günlüğüm gibi oldu zaten benim için. Kafamda ilk olarak docker ile deploy etme vb şekilde dersler var bunlar bonus ve ücretsiz bir şekilde gelecek. (Eğitimler neredeyse bitti.)

Ders gibi mi anlatılıyor yoksa proje mi var?

Kesinlikle proje! Proje yapmadan öğrenilemez ayrıca video içerisinde github reposunun linki de var! Her modülde farklı yöntemler uygulayarak elimizden geldiğince bilgileri tazelemeye ve yeni bilgiler öğretmeyi amaçladım!

Herhangi bir indirim kuponu var mı?

Bugün ilk gün olduğu için normalde 59.99 TL’den satmış olduğum kursu bugüne özel 24,99 TL’den satıyorum. İndirim kuponu aşağıdadır. DEVINDIRIM koduyla ya da aşağıda ki linke tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.