Django uwsgi-nginx ayarları ve app deploy sorunlarının çözümleri ile alakalı soru?

Merhabalar arkadaşlar ,
Kişisel blogumda django kullanmaya karar vermemle birlikte google compute’de oluşturduğum sunucuya gerekli kurulumları yaptıktan sonra alan adının yönlendirmesi içinde uwsgi-ve-nginx ayarlarını yaptım herhangi bir sorun yok herşey düzgün çalışıyor fakat şöyle bir sorunum var . www .blogismi. com yazdığımda django app ’ e doğru bir şekilde ulaşabiliyorken blogismi.com yazdığımda Welcome to nginx! sayfasıyla karşılaşıyorum. blogismi. com :8000 portundan sayfaya ulaşmaya çalıştığımda ise DisallowedHost at / hatası işte allowed_host dosyasına ekleyin tarzı bir hata bunu nasıl çözebilirim.

İkinci olarak hangi İdeyi kullanarak localde çalıştığım dosyayı yani django app projesini direct olarak sunucuya deploy edebilirim. Asp mwc tarafında visual studio ile çalıştığım dosyayı rahatça deploy edip sonucu görebiliyorken Django app tarafında bunu aynı performansta hızlı ve pratik olarak nasıl yapabilirim.

Not : manage.py 8000 portundan çıkış alıyor.

Merhaba.

DNS ayarlarından blogismi.com adresinizi www.blogismi.com adresine yönlendirmeyi denediniz mi? En kolayı bu gibi geliyor bana.

IDE olarak PyCharm iyidir. Deployment özelliği de vardı bildiğim kadarıyla. Normalde ücretli bir IDE ancak education edition diye ücretsiz bir seçeneği de vardı hatırladığım kadarıyla.

İyi çalışmalar.