Dökümantasyon Yazımı

sırayla yayınlamak daha iyi olur gibi onun dışında

Bu konuyla alakalı bir başlık açarsınız, o başlıkta sırayla belgeleri yayınlayabilirsiniz.

ancak yani demek istediğim oyun motoru kapsamlı olduğu için üzerinden geçsem bile min. 30 yazı olur. günde bir paylaşsam bu da biraz ilgilenmeyenler için forumun gezinme yerinde kalabalk çıkarmaz mı onu dyom

Günde bir kez bu belge için açtığınız başlığa yeni bir mesaj yazacaksınız. Bunun bir sakıncası yok, rahat olun. 30 yazı için ayrı başlık açmayın elbette. Ama 30 yazıyı tek bir başlığa farklı zamanlarda ekleyebilirsiniz.

aynen bu da mantıklı ama bu da seo için yani örneğin database anlatsam nasl bulur fln için sorun olur ama neyse bu şekilde yapıcağım

gönderiyi yanıtla ve konuyu yanıtla arasındaki fark tam olarak ne konu oluştur kısmındaki…

Anladım siz, roblox database şeklinde bir başlık açarak aramalarda bu linkin gözükmesini istiyorsunuz.

Ama bu forumun da dokümantasyon başlıklarını forum konusu olarak yayınlamak için tasarlanmış bir forum olmadığını unutmayın. Dokümantasyon tasarlamak istiyor ve bunu yayınlamak istiyorsanız, bunun için bir web sitesi de tasarlayabilirsiniz.

2 Beğeni

Ben Bu web sitesi adına olmasını istediğimden böyle yapmak istemiştim ama bu da mantıklı gerçi seo bilmediğim için burda bahsi geçen bi kelimenn çıkma olasılığı bile daha yüksek

Neyden bahsettiğinizi anlayamadım.

konu bir konu oluştur diyince 3 tane seçenek gelyo ya… neyse değişti önemli değilmiş

Bilmiyorum, hiç kullanmadım daha önce.

neyi anlamadm…

Şundan bahsediyorum…

önemli bi şey değilmş forumdaki bi şeydi

o zaman ne yapayım dersiniz

Size her dokümantasyon başlığı için konu açmak yerine hepsini tek bir başlıkta toplayabilirsiniz dedim. Ayrıca bir web sitesi de tasarlayabilirsiniz dedim. Başka bir alternatif varsa onu da seçenekler arasına dahil edebilirsiniz. Ne yapacağınıza sizin karar vermeniz lazım.

küçük bi değişklk yapma imkanmz yok mu dökümanlarla soruları ayırmak için

Maalesef, bu forum dokümantasyonların yayınlanacağı bir forum değil.

1 Beğeni

anladım…

Yazbel projesinin Python harici dil ve teknolojiler için şöyle bir reposu var:

Python buraya dahil değil çünkü halihazırda bulunan istihza belgelerine ekleme yapmak tercih ediliyor.

Python belgeleri için ReStructuredText kullanılıyor ama verdiğim repoda AsciiDoc kullanılıyor.

2 Beğeni