Exe yi şifreleme pyarmor + pyinstaller

projem var pyarmor la şifreleyip exe yapmak istiyorum ya exe yapabiliyorum ya pyarmorla şifreleyebiliyorum 2 sini aynı anda yapınca proje çalışmıyor ilk şifreleyip sonra exe yapmayı denedim olmadı daha sonra exe yapıp şifrelemeyi denedim gene olmadı bir hata v.b atmıyor nasıl bir yol izlerim bu konu hakkında forumda ve medyada birşey bulamadım

bir süredir kullanmadım doğru kod mu emin değilim ama şu şekilde exe yapamıyor musunuz

pyarmor pack -e " --onefile --icon simge.ico" dosya.py
1 Beğeni

çeviriyor , açınca console ekranı geliyor 2 saniye sonra kapanıyor

bir hata veriyor mu peki veya kodlardan dolayı olabilir mi

1 Beğeni

kodda bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum bu komutla yapılan exe sizde çalışıyormu denedinizmi hiç

şu an denedim bir sorun olmadan çalışıyor

1 Beğeni

pyqt5 le yaptım acaba ondanmı

image

from pytransform import pyarmor_runtime yaptım düzeldi importta sıkıntı varmış , şu hata ss lerini almak için video kaydı açmam gerekti çünkü saniyelik açılıyordu

o hatayı görebilmek için exeyi cmd üzerinden çalıştırırsan hatası orada kalır daha kolay olur işin

bunu bilmiyordum bundan sonra öyle yapıcam teşekkürler

1 Beğeni

4 tane py dosyasını nasıl şifrelerim hepsi tek 1 exe olması lazım hocam

dosyaların amaçları nedir birinde importlayıp mı kullanıyorsun

evet hocam hepsi birbirine importlu arayüzlü bir proje(pyqt5) 4 tane sayfa var

ana dosyanıza o komutu uygulamanız yeterli olacaktır, importladığınız için onları da dahil eder diye biliyorum.

1 Beğeni

evet öyle oldu ama içindeki görseller gözükmüyor hocam + olarak bir sayfadan diğer bir sayfaya geçince yada sayfa açınca kullanılan ram miktarı artıyor sayfa kapansada yada sayfalar arasında geçil yapılsa bile düşmüyor