Flask ile yorum sistemi oluşturma

Merhabalar arkadaşlar. Küçük bir blog sitesi için yorum sistemi yazmaya çalışıyorum. Aklımda, kullanıcı makale sayfasında yorumunu girip add butonuna bastığında bulunduğu makalenin id’sini alıp, yorumu veritabanına hangi id’li makale için yazıldığına göre kaydetmek var. Ancak bulunduğu makalenin id’sini nasıl alacağımı bilmiyorum. Bu değeri nasıl alabileceğimi söylerseniz veya başka nasıl bir yol izleyebileceğimi söylerseniz minnettar olurum :slight_smile:
Sitenin adresi, yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Bulundugu makalenin id’sini almak icin butona basmasini beklemene gerek yok, butonun HTML kodu uretilirken biliniyor zaten. Sayfanin icine bir sekilde eklemen lazim.

Sitede makale dikdortgenlerinin uzerine gelince parmak cursor’i cikmiyor, tiklanabilecekleri belli degil. Goz yoran kocaman “Read More” animasyonu da buna workaround olarak eklenmis herhalde.

Comic Sans mi o?

Comic sans değil ama benziyor haklısınız bkz. comfortaa Read more hoş gözüküyor sanıyodum uyardığınız için teşekkürler. Dediğinizi anladım ancak nasıl yapacağımı hala bilmiyorum, biraz yeniyim benzer bir sorunla da karşılaşmadım nasıl aratacağımı bilmiyorum, örnek kodları incelesem daha iyi olur sanki :smile:

Hah tamam, bende de comfortaa gozukuyordu, hatta “ne guzel font” dedim. Bir seyler kacirmadigimdan emin olmak icin ad blocker’imi kurcalarken bi noktada Comic Sans oldu butun fontlar da, ondan korktum.

Ornek kodlar sende :slight_smile:

Veya python - Passing variables from Flask to JavaScript - Stack Overflow

1 Beğeni