Girdiğim internet sitesi hangi bilgilerimi alır

Bir site bonus vermekte ve bu bonustan elde ettğin karı ya da tokenleri çekmeye izin vermekte.
İlk üyeliğimde bonusu alıp elde ettiğim çekebildim. Fakat farklı mail adresleiyle birden çok hesap açıp kar çekme emri girdiğimde “çoklu üyelik” gerekçesiyle hesaplarımı donduruyor.

Sorum şu, siteye mail ile üyelik yaparken, site hangi bilgilerimi alıyor.

Vpn ile ip değiştirme, Useragent, Mac adres değiştirme, bilgisayar formatlama gibi işlemler yapıyorum ama henüz bulamadığımı bir bilgimi daha görebiliyorlar sanırım.

Bu konuda yardım ederseniz çok seviniriz, şimdiden teşekkürler.

Farklı cihazlardan farklı internet bağlantısı kullanarak yapabilirsin

Sitenin linkini bile vermemişsiniz, en fazla tahmin edebiliriz.

Site bunun tespit ederken sizin ip adresinizi kullanır. aynı ip adresi aynı cihaz demektir ve siz aynı ip adresinden iki hesap açtığınızda site bunu tespit edip hesabınızı dondurur.

www.btcmex.com (bitcoin sitesi)

her yeni kayıtta modemi resetleyip yeni ip ile kayıt yapıyorum, ip ve mac adresi değiştirme tek başına yeterli olmuyor. Takip edebildikleri başka bir cod veya bilgi gidiyor olmalı karşı tarafa

diyoruz ya işte farklı bir bilgisayar ve internet bağlantısı kullanmak zorundasın

ben de böyle bir çözümün farkındayım fakat benim amacım tek bilgisayar ve tek wifi bağlantısı üzerinden farklı farklı bağlantı kurmak, buna çözüm arıyorum zaten.