Github'da bulduğum kod için yardım

Github’da Tradingview’daki bazı Premium özellikleri kullanabileceğim bir kod dizisi buldum ama bu kod dizisini nasıl uygulayabileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Attiginiz linkte kurulum tutoryali var. Nodejs kurup gosterdigi komutu calistirmaniz lazim. Ingilizceniz yoksa google ceviri kullanin lutfen.

Zaten ne yapmam gerektiğini anlamadığım için bu konuyu oluşturdum.

Tamam, soyledim iste.

hangisini çalıştıraçağım?

Readme’nin su kisminda “Installation”, yani kurulum yonlendirmeleri var. Ustteki komut stabil surumu, alttaki komut ise gelistirme asamasindaki surumu kurmayi sagliyor. Gelistirme asamasindaki program tavsiye edilmedigi icin stabili kurmamiz lazim. Komutta npm’i goruyorum. Npm nodejs icin olan paket yoneticisi. Bu da demek oluyor ki nodejs kurmamiz lazim sisteme. Nodejs kurduktan sonra stable version yazan komutu calistirirarak kurabilirsiniz.

1 Beğeni

kurduktan sonra ne yapmam gerekiyor ve bu özellikleri nasıl kullanabilirim

O kadarini bilmiyorum, yazmiyor. Kurduktan sonra inceleyebiliriz.

Hocam ben zaten en başta kurmuştumfakat kurduktan sonra çalıştıramadım. Examples klasörünün içindeki js dosyalarını çalıştırmayı deneyince session id ve signature istiyor o nedir nereden tanımlarım fonksiyonlarıyla ilgili dökümantasyon nerede bulabilirim?

Hmm, anladim. Yanlis anlamayin, ama bir dahaki sefere bu tip bilgileri onden vermeye calisirsaniz hem biz hem siz zaman kazanirsiniz, tesekkurler.

Bir dokuman bulamadim proje sitesinde. Session ID hedef sitedeki oturum ID’sidir, muhtemelen tarayicinizin cerezlerinde yer alan, oturumu kalici tutmayi saglayan kod kastediliyor. Onu almasi kolay zaten, arastirarak bulabilirsiniz. Signature’u bilemiyorum. Belki o da cerezlerde cikar. Baya bi issue var Github’da, onlardan birinde sorulmus olabilir. Translate ile oralari taramayi deneyebilirsiniz. Bunun disinda yardimci olamiyorum.