Google güvenlik doğrulamasını geçecek bir kod yazılabilir mi?

Arkadaşlar merhaba, freebitcoin sitesi için bot yapmaya çalıştım. Sitede captcha dogrulaması var. Dogrulamayı yapmadan da saatte bir cevirebiliyorsun ama site bir yerden sonra izin vermiyor. Arada bile olsa google dogrulamasını seleniuma nasıl yaptırabiliriz.
İncelemek isteyenler için site linki https://freebitco.in/?r=18443900

from selenium import webdriver
import time
from selenium.webdriver.common.keys import Keys
a=0
while True:
browser = webdriver.Firefox()
try:

browser.get("https://freebitco.in/?op=signup_page")
    time.sleep(2)
    giris = browser.find_element_by_xpath("/html/body/div[2]/div/nav/section/ul/li[10]/a")
    giris.click()
    time.sleep(1)
    ele = browser.find_element_by_xpath("//*[@id='login_form_btc_address']")
    passa = browser.find_element_by_xpath("//*[@id='login_form_password']")
    ele.send_keys("")#kullanıcıadı
    passa.send_keys("")#sifre
    login = browser.find_element_by_xpath("//*[@id='login_button']")
    login.click()
    time.sleep(4)
    webdriver.ActionChains(browser).send_keys(Keys.ESCAPE).perform()
    time.sleep(4)
    browser.execute_script("window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);")
    time.sleep(4)
    nobot = browser.find_element_by_xpath("//*[@id='play_without_captchas_button']")
    nobot.click()
    time.sleep(4)
    browser.execute_script("window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);")
    time.sleep(1)
    roll = browser.find_element_by_xpath("//*[@id='free_play_form_button']")
    roll.click()
    time.sleep(4)
    browser.close()
    a+=1
    print(a)
    time.sleep(3573)
except:
    browser.close()

Google,Captcha gibi uygulamalar selenium gibi kütüphaneleri algılayabiliyor.

Selenium’un algılanmasını engellemek zor değil.

Captcha kendisi algılamıyor mu?

Captcha bu bilgiyi sadece tarayıcı üzerinden elde edebilir, captcha’nın bilgisayar üzerinde bir erişimi var mı?

Tarayıcı üzerinde hangi kütüphanenin otomasyon işlemi gerçekleştirdiğini bilmek ile tarayıcı üzerinde herhangi bir otomasyon gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini bilmek farklı şeyler.

Ben Captcha’yı yapmış olsaydım ürünüme şunları eklerdim:

• Kullanıcının her bir soru için girdiği cevap,
  • Kullanıcının tıklama hızı,
  • Kullanıcının soruyu okuma/anlama hızı,
  • Fotoğrafta gösterilen cisimleri tanıyabilme (Bazen kullanıcıların bilmediği nesneler sorulabilir)

Ve eğer bu güvenlik doğrulamasını çözecek bir robot yapmak isteseydim ürünüme şunları koyardım:

• Gerçekçi ama farklı sürelerle işlem yapma,
  • Farklı işlem hızı,
  • Farklı tıklamalar…

Bu yazdıklarım sayesinde birisi bc.vc üzerinden 40+ defa yakalanmadan para çekebildi.Benim yazmadığın şeyleri de yapmıştır ama,yazdığım şeyler yapılabilirse insan olmaya biraz daha yakın olur.

1 Beğeni

kullanıcının tıklama hızını selenium pythonda time modülü ile yapılabilir o zaman algılayamaz ama o cisimleri tanımak biraz zor olabilir ayrıca resimle sorulan soruları geçmek selenium ile bayağı zordur çünkü resim ile soruluyor

OpenCv kullanarak görüntüleri işleyebilirsiniz.

ne yani o captcha güvenlik doğrulama sorularını openCv kullanarak geçebilir miyiz? eğer evetse artık brute force uygulayabilirim çoğu siteye

OpenCv görüntüleri işlemek için kullanılıyor.Oradaki resimleri işleyebilirsiniz.

Sağolun arkadaşlar yardımınız için

Ayrıca pyautogui kütüphanesi de işine yarayabilir bu tür işlerde

1 Beğeni

Nasıl yani? Ne demek istediniz

Nasıl yapılıyor o zaman.pyautogui ile

kusura bakma geç yazyom ama şöyle diyim pyauto gui ile şu an yapabildiğin her şeyi yaparsın yani imleci x,y konumuna taşıma sol tıklama bu yazıları yazdırma velhasıl her şeyi yaparsın. ama konumlar değişeceğinden dolayı zor olur yani en fazla bir resmi aratıp konumunu alırsın onun dışında konumların kesin yerini bilmiyorsan imlece filanca konuma götürüp tıklamak riskli olabilir. Eğer istersen sana eğitim linkini atarm.

derin öğrenme yapman gerekiyor. ancak dataset’in fazla olması lazım yani binlerce resim lazım ki etiketleyip classification yapabilesiniz.

1 Beğeni

basittir dostum orada ses ile doğrula var sesi indir çevir oraya yazdır bitti gitti iyi kullanımlar.