Güncelleme sistemi için modül var mı?

Arkadaşlar merhaba,

Biliyorsunuz ki son zamanlarda güncelleme sistemiyle ilgili çok soru sordum. Bir programı güncellemek için, Python modülü kullanabilir miyiz? Böyle bir modül var mı? Mesela önce veritabanı üzerinden sorgulama yapsa, güncelleme: true şeklindeyse, verilen GitHub reposundan, dosyaları çekse ve mevcut dosyaları düzenlese.

Böyle bir modül var mıdır?

Tamamen kendi sorununuza yönelik bir modül arıyorsunuz. Gerçekçi düşününce sizce olabilir mi?
“Araştırmadım” ama ben olmadığını düşünüyorum

Güncelleme ile ilgili benim açtığım konulara göz atarsanız %90 ihtimalle anlar ve ne yapmanız gerektiğini çözersiniz diye düşünüyorum( sırf kendim böyle bi konuyu açtım diye demiyorum zaten kim böyle diyerek övünebilir) her güncelleme konunuzda size attığım linkleri vermemin sebebi bende böyle soruları sorarak cevabını sorularımda işaretlediğim için gidin onlara bakın diye yönlendiriyorum.

(yani konularımda tek farkı db olmadan yapmak )

Hatta ilk sorumun cevabında bir modül kullanmıştım

Güncelleme ile açtığım ilk konu(modüllü), ikinci konu, üçüncü konu, dördüncü konu
En iyi şekilde anlamak için yorumlarıda okumanızı tavsiye ederim. Eğer güncelleme kısmı olursa database için daha geniş çaplı düşünebilir en azından sorununuzu çözmeye bi adım daha yaklaşmış olursunuz. Belki de db li yapmaktan vazgeçip bunlara benzer mantıkta yapabilirsiniz

2 Beğeni

Hocam teşekkür ederim. Attığınız linklerdeki ikinci konu sayesinde yapabildim.

1 Beğeni