Html css ogrenmek icin web sitesi

Merhaba.ben baslangic seviyede html css biliyorum.ama html cssi ogrenebilecegim iyi bir web sitesi bilmiyorum.yani en basindan baslayarak ust duzey seviyeye kadar hic olmassa orta duzeye kadar stabil sekilde dersler olan bir web sitesi bilmiyorum.bilenler bu konuda bana yardimci olarsa sevinirim.

codeacademy.com var. Öğrenciysen ücretsiz pro lisans da alabiliyorsun.

Daha iyisini bulamazsın.

https://www.w3schools.com/

3 Beğeni

Türkçe olarak;

http://zinzinzibidi.com/web_tasarim/

Ama İngilizceniz varsa @coderistan ın verdiği kaynak daha iyi olur.

Evet codeacademyi biliyordum ama bazi yerlerde ingilizcem yetmedigim icin turkce kaynaga ihtiyac duyuyordum.zinzinzibidi.com a bakdim baya isimi gorucek gibi.tesekkur ederim.

Bu arada bir soru soruyum:btk akademinin yazilim derslerine(1milyon yazilimci projesine)girmek icin illa tcmi gerekiyor?ben Azerbaycanda yasiyorum ve azerbaycanliyim.malum tc yok.yani tc olmadan goremiyormuyuz?bir az arastirdim galiba giremiyoruz ama birde buraya danisiyim dedim.yani illa tcylemi giriliyor?

Öyle sanırım. Siz yine de talebinizi e posta ile iletin.

Hangi e posta?rica etsem e postayi vere bilirmisiniz bana?

Konuyla ilgilenen ekibin e postası. İnternette bulabilirsiniz.

Tamam tesekkur ederim

Oraya giremiyorsanız bile çok şey kaybetmezsiniz, ben oranın asıl faydasının insanları yazılıma başlamak için heveslendirmek ve belki de iş bulmalarını sağlamak olacağını düşünüyorum. Eğer amacınız yazılımda kendinizi geliştirmekse İngilizce öğrenin, kullanabileceğiniz kaynakların sayısında ve kalitesinde büyük artış olur.

1 Beğeni

Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler.btk akademini derslerine bakdim.hic bir yerde olmadigi kadar detayli turkce kaynak var.yani baya kaliteli.ama giremiyorsakda caniniz sagolsun.destek ekibine yazdim.bakalim…
Ingilizce konusuna gelince ise evet elimden geldigi kadar kendimi gelistiriyorum.ve bunun bana ne kadar fayda sagliyacaginida biliyorum.bu yuzden dediginiz gibi ingilizceye onem vermek gerek.