HTML, CSS ve Javscript ile ilgili kaynak tavsiyesi

Arkadaslar herkese merhaba yakin bir tarihte California Berkeley üniversitesinde kabul icin bir teste tabii tutulucam fakat çok kısa bir zamanım var 3 hafta.
bu 3 hafta icinde gerekli temel düzeyde Html,Css ve java script eğitimi alarak universitenin şartlar koyduğu temel düzeyde web programlama yapabilicek duruma gelip bu testi alnımın aki ile geçip okula kabul edilicem
bunun yani sıra ben kendimi devamla python programlama ile eğiterek zaman gecirdim.
bana çok kapsamlı bir eğitim veren bir web sayfasida olur yada bana bu konuda yardim edicek bir arkadasimiz varsa lütfen özelden yazsın yada burdan linkler vererek bana yardimci olmanızı bekliyorum degerli arkadaşlarım
şimdiden cok teşekkür ediyorum allaha emanetsiniz.

Merhaba,

Bu adres üzerinden kaynaklara erişebilirsiniz.

Bu ikinci adres üzerinden de bilgisayar bilimleri ile alakalı üniversite ders dokümanlarını inceleyebilirsiniz.

2 Beğeni

cok ama çok teşekkür ediyorum kardesim bu gercekten aramakta oldugum en kapsamlı kaynak githubda dolasirken kafam karisiyordu ama bu vesile ile iceride navigate yapmayida öğrendim çok teşekkür ediyorum allah razı olsun yazandanda yazmayandanda.

Önemli değil. Kolay gelsin ve başarılar. Sizden ricam bu yoğunluğunuz geçince UC Berkeley e başvuru sürecinizi anlatabilirmisiniz?

Kolay gelsin,
Başarılar :slight_smile:

1 Beğeni

UC Berkeley Extension başlık Altında 6 aylık hizlandirilmis bir eğitim programı 12 bin dolar ücreti olup 6 ay part time yada 3 ay gibi çok siki bir eğitim gerektiren yogun bir program.
kursu bitirmekle beraber is garantisi veriyorlar ayni zamanda apple ve Google gibi buyuk yada ufak sirketlerle kurs ile ayni anda calisarak ve öğrenerek programı bitiriyorsunuz.
kurs sonunda web programcısı olarak okulu bitiriyorsunuz.
daha detaylı olarak yine yazarım Kardes sormak istediğiniz bir şey varsa lütfen çekinmeden sorun buyuk memnuniyet duyarım saygılarımla.

1 Beğeni

Bilgilendirme için teşekkürler.
Tekrardan kolay gelsin

1 Beğeni