Html ile yaptığım siteye ulaşamıyorum

merhaba arkadaşlar ben bir tane site yaptım ama sonrasında başka bir bilgisayardan o siteye ulaşamadım ulaşmak için ne yapabilirim?

.com gibi bir alan adı ve oraya bağlanmayı sağlayan bir sunucu lazım.Sırf. com bile 8 dolar :confused:

oo o zaman ben kendi web sitemi uzun bir süre yapmıyım

bir de dolar üzerinden 64 tl filan ediyor

Sitenizi bir sunucuda bulundurmanız lazım. Alan adı sizin için önemli değilse ufak siteleri bedavaya barındırabilirsiniz.

Ücretsiz sunucu ve alan adı sağlayan siteler var oraları araştırıp, kullanabilirsiniz.

Ucretsiz alan adi saglayan site var mi?

.xyz .zart .zurt tarzında ücretsiz alan adları alabiliyorsun ya

1 Beğeni

mesela hangi siteler

peki ben sunucu olarak bilgisayarımı kullanabilir miyim

Kullanabilirsin tabiki. Wamp server ile php gibi şeyleride kullanabilirsin. ISS windows için sunucu kurmanı sağlar. FTP olsun web olsun çoğu şeyi destekler. Araştırmanı öneririm

.xyz hep 1 dolar olacak şekilde tasarlanmadı mı?

https://www.google.com/search?q=ücretsiz+alan+adı&rlz=1C1GCEU_trTR820TR820&oq=ücretsiz+alan+adı&aqs=chrome..69i57j0l7.2928j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

araştırma imkanım yok telefondan bağlanıyorum zor oluyor. Google da şu şekil araştırabilirsin.

Hostinger’da beleş yazıyor sepete bir bakıyom 52TL.

Webhostappa bak 1 ay ücretsiz kullanabilion

Eğer siteyi sadece başka bir bilgisayardan incelemk istiyorsan html css kodlarını bir flashbelleğe atıp inceleyeceğin bilgisayara aktar o bilgisayarda incele

Drive’a atmak bile daha iyi bir çözüm.

@Venoox un anlatmak istediği şey bir şekilde sitenin html css kodlarını
o kodları denemek istediğin bilgisayara taşı
yol fark etmez

1 Beğeni

000webhost.com a gir orası ucretsiz ve html php desteği var

Aramıza hoş geldiniz :slight_smile: