İŞ ARIYORUM. IT, Bilişim Teknolojileri, Otomasyon, BT

Merhaba,

Bu platformda hep bilginin paylaşılınca güzel olduğuna inanan insanlara rastladım ve bunu görmenin tahmin edeceğiniz üzere çok tatlı bir keyfi var. 26 yaşında endüstri mühendisliği mezunuyum. Öncesinde de Otomotiv bitirdim. Genelde stajlarım ve deneyimlerim otomotiv sektöründe oldu fakat ben son senemde 4 sene boyunca aldığım yazılım derslerinin üzerine yönelip, biraz daha işin kodlama kısmında yer almak istedim. Tezimi, pythonda veri analizi yapan bir kod ile verdim. Lisans tezleri çok da umursanmaz ama sadece ilgilendiğimi belirtmek istedim. Test otomasyon kısmına aşinalığım var. Otomotiv sektöründe kodlama yapsam tadından yenmez fakat olmazsa olmaz değil şu an için. Ben IT alanında, araştırıp geliştirme kısımlarında, çözüm süreçlerinde bulunmak ve buralarda yetişmek istiyorum. Sahip olduğum çalışma enerjisini üretkenliğime harcayamadığım her saniye köreliyorum. Gerçekten mesaim bittiğinde bile aklımda kalan soruları keyif içinde gülümseyerek düşünmeye devam etmek istiyorum. Buradan bir yerlerde kıdemli olan fakat bir zamanlar benim gibi iş arayan abilerin desteğini ve sahip oldukları tecrube ışıklarıyla benim de yolumu aydınlatmalarını bekliyorum. Umarım samimi bulursunuz yazdıklarımı… Aslında iş arıyorum diye açtım konuyu ama işin özü ciğerlerime çekecek hava arıyorum aksi halde sabahın 4 buçuğunda bilgisayar başında 30 tane linkedin iş ilanı sekmesi olmazdı ya da bu satırları yazmıyor olurdum:)) Okumak için bile olsa zaman ayırdığınız için şimdiden çok teşekkür ederim herkese…

3 Beğeni

Web Scraping konusunda ne düzeydesin?

1 Beğeni

Merhabalar, bitirme tezimde yapmıştım. İbb nin sitesinden 2017 den 2022 ye kadar olan fiyat bilgilerini analiz etmek için çekmiştim. Bunların arasından tatil günlerini çıkartarak sadece fiyat bilgisi olan günleri almıştım. Her türlü üzerine bilgi koyup sağlam adımlarla ilerleyebilecek seviyedeyim. Tezimi size gönderebilirim isterseniz.

bi iş teklifi almıştım anlaşamazsak senin adını verebilirim. iletişim için istersen bi mail vs bırak onlar dönüş yaptığında bilgilendireyim seni

1 Beğeni

anlaşırsak da halen iş yaptığım yere öneririm :smiley:

1 Beğeni