Istihza.com da bulunan bütün belgeleri toplayalım

arkadaşlar ben daha önce istihza.com üzerinden çeşitli belgelendirme projelerini takip ediyordum ama pdf olarak indirmek hiç aklıma gelmedi çünkü sitenin kapatılacağı gibi bir şey hiç düşünmedim. Fırat Özgül’ün konu ile ilgili olarak yazdığı mesajı okuyunca kendisine hak verdim ve kendisine başarılar diliyorum. benim soruma gelince, çoğumuzun bildiği üzere istihza.com üzerinde birden fazla belgelendirme projesi bulunuyordu. bu belgelendirme projelerinden elinde olan arkadaşlar buraya bir link ekleyip cevaplarlar ise bende bunları derli toplu bir şekilde tek bir link halinde google dökümanlara ekleyerek tek bir kaynak olarak burda yayınlarım. böylece kaynaklara tek elden ulaşmış oluruz.
hepinize teşekkürler şimdiden.

Merhaba.

Şu bağlantıda belgelerin PDF hallerini bulabilirsiniz.

Not: Bağlantı kendi bulut hesabımdan bir bağlantıdır. İleride kırık hale gelebilir, eğer uyarırsanız düzeltirim.

İyi çalışmalar.

bende epub formatlı hali var(e-kitap)
Aldiko isimli android uygulamasıylada telefondan görüntüleyerek okuyorum.
https://www.dosyaupload.com/9ebO

hocam bağlantı için teşekkürler. ben bunları uygun bir zamanda direkt olarak gitbook.com üzerinden yayımlarsam sorun olur mu acaba? telif hakları ile ilgili bir sıkıntı yaşamam sanırım :slight_smile:

birde hocam bu grafik arayüz için güncel belgeleme projeleri var mı acaba? varsa kaynak verebilirmisiniz.

@blu3 hocam sizede teşekkürler.

Hayır, yaşamazsınız. Belgelerin lisansı, satılmadığı sürece istenildiği gibi paylaşılmasına izin veriyor.

Bildiğim güncel ve devam eden Türkçe bir kaynak yok, internette araştırarak belki ufak tefek de olsa bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Benim wikilerdeki çeviriler de gitti desenize o zaman :frowning:

Aslında Fırat bey ve ben veritabanının yedeğini aldık. Ancak veritabanından vikideki belgeleri nasıl alacağımı bilmiyorum. Belki sadece forumun veritabanını almışımdır. Ancak Fırat bey muhtemelen her şeyi almıştır. Sizin için önemliyse ondan istemenizi tavsiye ederim

İyi çalışmalar.

İstihza’da ki dokuwiki veritabanı tutmuyor diye hatırlıyorum. Kendisine nasıl ulaşırım ?