Kivy ile apk sorunu

Kivy ile apk yapmak istiyorum herseyi dogru yapdim moduller indirdim normal kuruldu hepsi fakat buildozer android debug deploy run koddan sonra en sonra soyle bhir hata veriyor

Traceback (most recent call last):
File “/usr/local/bin/buildozer”, line 11, in
sys.exit(main())
File “/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/buildozer/scripts/client.py”, line 13, in main
Buildozer().run_command(sys.argv[1:])
File “/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/buildozer/init.py”, line 1058, in run_command
self.target.run_commands(args)
File “/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/buildozer/target.py”, line 92, in run_commands
func(args)
File “/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/buildozer/target.py”, line 104, in cmd_debug
self.buildozer.build()
File “/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/buildozer/init.py”, line 212, in build
self.target.build_package()
File “/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/buildozer/targets/android.py”, line 817, in build_package
copyfile(join(apk_dir, apk), join(self.buildozer.bin_dir, apk_dest))
File “/usr/lib/python2.7/shutil.py”, line 96, in copyfile
with open(src, ‘rb’) as fsrc:
IOError: [Errno 2] No such file or directory: u’/root/Dropbox/git/python_programs/python_apk/.buildozer/android/platform/build/dists/myapp/build/outputs/apk/myapp-debug.apk’

Hata verdiği yolda debug.apk oluşmuş mu? baktınız mı?

sadece “buildozer android debug” demeniz yeterli…

ilk önce buradan kivy virtual machine’yi indir;

Kivy ve diğer modülleri güncellemenin en kolay yolu, tüm buildozer önbelleğini temizlemektir ve her şeyi yeniden inşa etmektir.

rm -rf ~/.buildozer/android/packages
ardından yeniden güncelleyebilirsin

yeni klasör oluştur orada terminal aç
apk yapacağın *.py dosyasını klasörün içersine main.py olarak koy

buildozer init
buildozer android debug deploy run
yaz o kadar ben göyle yaptım herhangi bir sıkıntı çıkmadı.