Kivy ile yaptığım yeni uygulamam

Teşekkürler… itiraf etmeliyim ki tanıtım yapma konusunda iyi değilim :slight_smile: , bırakın ingilizceyi Türkçe tanıtım bile yazamıyorum, tanıtım diline pek hakim değilim. Tanıtımdaki tırnakla alıntıladığınız o kısmıda samsungun resmi tema sitesinden kopyaladım, eğer komik bir tarafı varsa bu samsung’un ayıbı, benim değil :smiley:

http://www.samsung.com/global/galaxy/apps/theme-service/

Komik bir yanı yok, hoşuma gitmişti :slight_smile:

1 Beğeni

@Ethnic, aslında farklı bir uygulama tanıtımı için yeni bir konu açsanız daha iyi olur. Konu sayısında herhangi bir kısıt yok, çok fazla konu olmasının da bir zararı yok. Bir konu altında ilgili olmayan bir gönderi paylaşıldığında, bu hem ilk konunun bağlamını bozar hem de ikinci bir konunun kayıplara karışmasına sebep olur. Bir de program tanıtımlarınıza program-tanıtımları etiketi koyarsanız forumdaki düzene katkı sağlamış olursunuz.

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

1 Beğeni

Uygulamayı indirdim ancak açılmadı. could not load any Libpythonxxx.so hatası veriyor. Bu hatayı kendi android python programlarında da almıştım. Nedenini bilmiyorum açıkçası :slight_smile: android sürümü: 4.1.2

Anladım teşekkürler.

Evet bu hata android 4.x sürümlerinde oluyor, ama daha önce ben tesadüfen, daha doğrusu bilmeyerek bu hatayı Python Programlama adlı uygulamamda aşmıştım. Ama hatayı hangi müdahalemin değiştirdiğinden emin değilim. Geribildiriminiz için teşekkürler. Ben sorunu kavramaya çalışıp çözüm üretirsem buraya da yazarım.

1 Beğeni

Bende araştırıyorum. Bir sonuç bulursak paylaşırız :slight_smile: kolay gelsin başarılar dilerim.

1 Beğeni

Teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni