KivyMD crash veriyor

KivyMD modülü kullanarak bir mobil uygulama geliştireceğim fakat testler sırasında karşıma çıkan büyük bir sorun var; uygulama mobil cihazlarda açılıyor, presplash (başlangıç görseli) gösteriliyor ve kapanıyor.

KivyMD yerine sadece Kivy kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyorum fakat KivyMD’nin içerisinde bulunan şeylere ihtiyacım var. Zamanım kısıtlı, kivy üzerinden alternatif geliştirmeye zamanım yok. Yani bu crashi çözmemiz lazım arkadaşlar :smiley: Lütfen.

APK’ya çevirmek için Google Colab kullanıyorum. Google Colabde kullandığım komutlar buradaki sitede bulunuyor.

Buildozer dosyasında kivymd belirtmem lazım

Belirtiyorum zaten :slight_smile: kivymd==0.104.2 tarzında da denedim.

Sevgili herkes, çözdüm! KivyMD’nin kodlarında geziniyordum kullandığı modüllere bakıyım dedim, pillow vardı orada fakat loglarda pillow kullanıldığına dair bir şey bulamadım. Requirements’e pillow ekledim ve sorun düzeldi. Sevgiler saygılar efendim.

sadece öneri bundan sonra derleme yapmadan önce kullandığın paketleri “pip show kivymd” gibi kontrol edersen kütüphanenin içinde hangi ek kütüphanelerin kullanıldığını gösteriyor

1 Beğeni